Türklere Yapılan Soykırımlar

Çin, Türkleri bastırdı. Rusya ,Türkleri bastırdı. Hatta Türkçeyi yasaklamaya hazırlanıyor. Tataristan ortadan kaldırıldı. TATAR kadınları, Rus erkekleriyle evlenerek TÜRK SOYUNU kırdı. Öyle yekün nüfus diyebiliriz.

MEB Bakan yardımcısı Türkçe Ölü bir dildir dedi ve bakan yardımcısı olarak göreve başladı.
Şimdi nerdeyse Anadolu’da Türkçeyi yasaklayacaklar.

Nasıl oldu bütün bunlar?

Anadolu etrafında ordular. Hepsi Marduk’un orduları. Kanı akıtılmaya başladığında, asıl kan Anadolu’da akıtılacak .Tıpkı yüz yıl önce olduğu gibi . Büyük satanist ayin. Neredeyse soykırım gibi.

Hükümet ise YENİ DÜNYA DÜZENİ adı altında MARDUK’UN bütünüyle esiri olmuş durumda.
AKP hükümeti içeriye doldurabildiği kadar Arap, Afrikalı, Çinli ne varsa doldurup vatandaşlık veriyor.
Aklınca birden hilafet ilan edecek.

Kuvayi Milliye’nin bastırılması hedefleniyor. Yüz yıl önce Kuvvai Milliye HİLAFET ORDUSU adı altında Anadolu’yu işgal eden YUNAN ORDUSUNU ezen Kuvvai Milliye ‘dir. Baskın seçim masalı ile muhalefet ve halk konsolide edilirken bir anda HİLÂFET ilan edecekler. Böylece, bu sefer hilafetin ordusu, Kuvayi Milliye’yi bastıracak. Yani bu çatışmada çok kan dökülürken, Asıl kanlar Anadolu’da akıtılacak ve Marduk ayin yapmış olacak.

Bunu çatışma, işgal şartları içerisinde deneyebilirler. Çatışma alanı yüz yıl önce olduğu gibi Anadolu’nun etrafında şekilleniyor. Yani çok kan akması lazım ayin için, göstermelik ordular birbirine giriyormuş gibi olabilir. Ama orduların nihayetinde hedefi Anadolu’yu işgal ederek soykırım yapmak olacak.

On bin yıldır Anadolu’da uyuyan ruh aktif demiştim. Yüz yıl önce Türk’lerin Anadolu yani küçük Asya’dan geldikleri Orta Asya’ya gönderilmesi planı yine aktif. Maalesef içimizdekiler bu plana dahil duruyor. Marduk’un en büyük hedefi Istanbul… Şayet başarılı olurlarsa İSTANBUL A’DAN Z’YE yanar.
Onlar için İstanbul her şey.

Mavi Tuğ neden kalktı? Çünkü, TÜRK IRKI, TÜRK MİLLETİ yok edilmeyle karşı karşıya. Yeni bin yılda TÜRK olmasın istiyorlar MARDUK’UN çocukları. Ne acıdır ? İçimizdekiler onlarla beraber.
Ve KURT ULUS uyanmıyor ki KURTULUŞ olsun. Neden Çin ,Rusya ve AKAPE hükümeti Türk’ü ezdi.
Sebebi, Anadolu ‘da OLAN ASİL KAN ve ona yardım etmesi muhtemel tüm Türk’ler ezildi. Hala daha ezmeye devam ediyorlar. Türk’ler yok edilirse dünya rahat edecek zannediyorlar.

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Gök Börü – Mavi Kurt

Gökbörü, Bozkurt’un tüyü gök renginde (açık mavi) olanıdır. Türk efsane ve destanlarına göre Gökbörü, 100 …