Evanjelist ve Emperyalist Gizli Yapıların Türklere Karşı Yahudilerden Faydalanma Politikası

Dünya Yahudi Kongresi’nin verilerine göre, Ukrayna’da yaşayan 250 binden fazla Yahudi’nin yaklaşık 110 bini Kiev, 45 bini Harkov, 40 bini Odesa, 60 bini ise Dnepropetrovsk’da bulunuyor.

6 OCAK 2022′ DE Cumhurbaşkanlığı KARARI olarak…
Türk Vatandaşlığı Kanunu’nun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Resmi Gazete’de yayımlandı.

Bu kapsamda, en az 500 bin Amerikan doları veya karşılığı döviz tutarında sabit sermaye yatırımı gerçekleştiren yabancılar, Türk Vatandaşlığı Kanunu’nun vatandaşlık kazanılmasında istisnai halleri düzenleyen hükümleri kapsamında Cumhurbaşkanı Kararıyla Türk vatandaşlığı alabilecek.

En az 250 bin Amerikan doları veya karşılığı döviz tutarında taşınmazı tapu kayıtlarına 3 yıl satılmaması şerhi koyulmak şartıyla satın alanlar da bu istisnadan yararlanabilecek.

Kat mülkiyeti ya da kat irtifakı kurulmuş, en az 250 bin Amerikan doları veya karşılığı döviz tutarı peşin olarak yatırılan ve tapu siciline 3 yıl süreyle devir ve terkini yapılmayacağı taahhüdü şerh edilmek şartıyla noterde düzenlenmiş sözleşme ile taşınmazın satışının vadedildiği yabancılara da vatandaşlık verilebilecek.

En az 500 bin Amerikan doları veya karşılığı döviz tutarında mevduatı 3 yıl tutma şartıyla Türkiye’de faaliyet gösteren bankalara yatıran, aynı tutarlarda devlet borçlanma araçlarını veya gayrimenkul yatırım fonu katılma payı veya girişim sermayesi yatırım fonu katılma payını en az 3 yıl elinde tutma şartıyla satın alan yabancılar da vatandaşlık alma istisnasından faydalanabilecek.

Söz konusu döviz tutarları işlem öncesinde Türkiye’de faaliyet gösteren bir bankaya, bu banka tarafından da Merkez Bankasına satılacak.

Çok ince bir operasyon. Ve, Ukrayna Yahudileri kapalı olarak İSTANBUL’DAN konut alarak, vatandaşlık alarak yerleşmeye başladılar.

Kanuni’nin yapmış olduğu büyük stratejik hata sonucunda İSPANYA ve AVRUPA’NIN istemediği, kovduğu YAHUDİLERİ bu topraklara getirerek OSMANLI’NIN yıkılmasına yol açan cehennemin kapılarını açmıştı. Finalinde, İSRAİL devletinin kurulmasıyla bölgenin son 70 senesi bölgenin facialarla geçti.

Şimdi, Erdoğan ve AVANESİ büyük yanlışı tekrar yapıyor. Yeni bir Yahudi göçü Ukrayna ‘dan başlamış görünüyor. İstanbul’un mutena semtlerinde evler satılıyor. İstanbul boşaltılıyor.

Rusya, ABD ve Avrupa artık bu insanları istemiyor. Erdoğan kalkmış kapalı kapılar ardında TÜRK DEVLET sistematiğine aykırı fiilleri resmileştirerek YÜZ YIL ÖNCE KUDÜS’Ü kaybetmemize sebep olan Yahudilerin Filistin göçüne benzer bir göçü gözü kapalı ve halktan gizleyerek yapıyor.

2021 yılının son günlerinde MUSEVİ HAHAMLARIN SARAY’DA yapmış olduğu ayinde “Ulu efendimiz Erdoğan” diye kutsamaları boşuna değil.

Söylediğim ve yazdığım gibi, İstanbul SİYON ‘UN BAŞKENTİ. İstanbul sadece Atatürk yaşarken Türk şehriydi ve Deprem Tahliye planı altında TAHLİYE edilecek olan sürü, Kanal İstanbul’un EKÜMENİK PATRİKHANE ile final yapacağını görmekten uzak.

Yüz yıl önce RUSYA bütün çöplerini bu topraklara döktü. Şimdi son kalan tüm dünya çöpleri pek muhterem kraliçelerinin emri üzere bu topraklara topluyor avaneler.

Haham ne diyor “ULU EFENDİMİZ ERDOĞAN.”

İsrailliler ya da Yahudiler der ki “TÜRKİYE CUMHURİYETİ BİZİM İKİNCİ VATANIMIZ .”

Başımızda dert yaratmaktan başka hiç bir işe yaramayan yöneticiler, sadece bugünü değil, atmakta oldukları kazığın DEVLETİN BEKASINI tehlikeye soktuğunu bile görmek istemiyorlar.

Başımıza sarılan bela sarıkları üst üste sarılmaya devam ediyor.

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Gök Börü – Mavi Kurt

Gökbörü, Bozkurt’un tüyü gök renginde (açık mavi) olanıdır. Türk efsane ve destanlarına göre Gökbörü, 100 …