Suikast Tehdidi

Türkiye’nin tüm önemli insanları suikast tehdidi altında. Buradan hükümete ve işlevsiz TBMM sıralarında oturan tüm milletvekillerine ,küçük-büyük bürokratlara çağrımdır.

Yaşanan kazalar sonucunda ölen değil, öldürülen değerlerimiz gizlenmiş suikastlerle kurban gidiyor.

TC kimlik numaraları üzerinden devlette açık veya gizli görevde bulunan bir çok insanın bilgisi BANKAYA YATAN MAAŞ bilgileri ile yurtdışı istihbarat birimlerinin eline geçti. Dijital suikastler dediğimiz yöntemle önemli insanlarımız KAZA adı suikaste kurban gidiyor.

Tarihte arayacak olduğumuz en büyük düşmanımız ALMANYA olup, Türkiye’de yaşanan bir çok olayın gizli failleridir. Bugün TÜV muayene istasyonları adı altında araç sahibi tüm vatandaşların adres bilgileri dahil ellerindedir. Son 20 yıldır dijitalleşen ve çipli olan tüm araçlar ,Çok rahat suikast silahı olarak kullanılabilir.

Bunu bir çok kaza olayında açıkça görmemiz gerekir. Özellikle GPS-GPRS bağlantısı olan araçlar MOSSAD tarafından rahatlıkla izlenebilir. Dijital metotlarla rahatlıkla kazaya sebebiyet verebilecek arızalarla suikast yapılabilir. Araçlarda kullandığımız cep telefonları başka bir suikast silahı olup, amaçlar çerçevesinde rahatlıkla suikast için kullanılabilir.

Navigasyon adı altında Yandex ve Google haritalar sadece konum yani GPS ile çalışmaktadır. Binalara verilen numaralar ve bu bilgilerin aktarıldığı Yandex, Google haritalar planlaması önemli değerlerimiz için SUİKAST tehdidi barındırmaktadır.

HES kodu ile Sağlık Bakanlığı önemli sağlık ve kişisel verilerimizi yurtdışına aktarmış olmuyor mu? Rahatlıkla istediklerini avlasınlar diye mi böyle yapıyorsunuz?

Yabancı sosyal medya hesaplarının veri saklama merkezi ülkemizde olmadığı için tüm veriler yabancı istihbarat birimlerinin elinde.

Kamu güvenliği demek VATANDAŞ güvenliği demek. Kamu kurumlarınca kullanılan elektronik cihazların çipleri bakıma gittiği zaman devletin verileri, Türkiye içerisinde şirket adın altında gizlenmiş istihbarat servislerinin eline geçiyor. Eski çipleri muhafaza etmesi gereken Kamu Kurumları bu çipleri muhafaza etmiyor. Düşmana bu kadar çalışmak olmaz. Tapu ve Nüfus işlemleri dijitalden kaldırılmalı. Eski usulle defter kaydı tutulmalı. Bakın hükümet , devleti iyi yönetin.

Bu işgalin vebali sizde olmakla, BİLFİİL İŞGAL sebebiyle vatandaşın bundan sonra sokağa dökülme hakkını kimse engellemez. Aynı şekilde güvenlik birimlerimizin hayatı, uygulamalarınız sayesinde tehdit altında. Uyardım !!!

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Gök Börü – Mavi Kurt

Gökbörü, Bozkurt’un tüyü gök renginde (açık mavi) olanıdır. Türk efsane ve destanlarına göre Gökbörü, 100 …