Kuşatıldık

Başbuğ Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe hitabede belirttiği BİLFİİL İŞGAL çizgisini aşmış, işgal altındadır.

Suriye devleti bunu iyi bildiği için HATAY’ı Suriye toprağı yapacağı beyanını korkmadan açıklamaktadır. Etrafımız kuşatılmıştır. Dün Suriye’nin resmi devlet meclisi tarafından yapılan bir açıklama var. “HATAY ,SURİYE toprağıdır. Ve bunun için ne bedel ödenirse ödemeye hazırız.” Mesaj bu anlamda. Bugün MSB BAKANI Akar ve Kuvvet komutanları sınırda. Haberde HULUSİ AKAR şöyle dedi ,böyle dedi.

Eski İngiltere büyükelçisi RİCHARD MOORE, şu anda İngiliz İstihbarat teşkilatı MI 6’in başkanı.
Hatırlayın, Ergenekon – Balyoz süreçlerinde HULUSİ AKAR’IN önü açılarak Genel Kurmay Başkanlığı’na kadar yükseldi. Önünü açtılar. Yoksa bu görevlere ve mevcut MSB Bakanlığı’na gelemezdi.

Türkiye’nin en çok SURİYE’Lİ sözde Mülteci’nin yaşadığı birinci şehir İstanbul olsa da yoğun nüfus, 460 bin 325 kişi ile Gaziantep, 438 bin 36 kişi ile Hatay’da yoğunlaşmış durumda. Suriyelilerin yerli nüfusa oranla en yoğun olduğu şehir ise %42,6 ile Kilis.

Kilis’te 142 bin 792 Türk Vatandaşı ile kayıt altına alınmış 106 bin 924 Suriyeli bulunuyor. Suriyeli yoğunluğunda Kilis’i %20,9 oran ile Hatay takip ediyor. Bu durumda Suriye Meclisi Manidar bir açıklama yapmıyor. Veriler üzerinden BİZ BURADA üstünlüğü ele geçirdik diyor.

Tabi tarihi unutan biz TÜRK’LER bu duruma cevaben asarız, keseriz modunda. Hatırat bu , Hatay’da Suriyeliler henüz Hatay, Türk toprağı değilken , TÜRK SOYKIRIMI yapmıştı. Türk hala derin uykusunda uyumaya devam ediyor. Tufan geliyor ama Türk hala ÖLÜLER SIRASINDAN ÇIKMAYARAK ölmek için gayretli. Yaşamak zor geliyor olmalı.

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

ADI: TUKİDİDES TUZAĞI!

Türk Dış politikası, iç durumu, ekonomik göstergeler, siyasetin paradigmaları TUZAĞA düştüğümüzü gösteriyor. Peki bu tuzağın …