Öğrencilere turizmi anlatacak

Turizm yöneticisi Hüseyin Hakkı Kahveci Adıyaman Üniversitesi 3.Bahar Şenliği Etkinlikleri’ne davet edildi.

Adıyaman Üniversitesi 3.Bahar Şenliği Etkinlikleri Kapsamında Üniversite rektörlüğü tarafından düzenlenecek olan konferansta Hüseyin Hakkı Kahveci “Küresel Ekonomik Krizin Etkileri ve Anadolu’daki Turizme Bakış Açısı” Konulu konferans vermek üzere Üniversite yönetimi tarafından Adıyaman a davet edildi.

14 Mayıs tarihinde verilecek olan konferansın Anadolu da Turizm Konulu olması ve en üst düzeyde katılımın gerçekleşeceği belirtildi.

Profosyonel Yönetici Hüseyin Hakkı Kahveci Akdeniz Üniversitesinde 20.02.2009 tarihinde düzenlenen “Küresel Ekonomik Krizin Turizme ve İstihdama etkileri ” ve 30.01.2008 tarihinde Adana Çukurova Üniversitesi tarafından düzenlenen “Anadolu da Turizm Konulu ” Konferansları vermişti.

05 Mayıs 2009  Haber 7

Kaynak :http://www.haber7.com/egitim/haber/400694-ogrencilere-turizmi-anlatacak

 

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Yılın Turizm Profesyoneli www.lettime.com CEO’su Hüseyin Hakkı Kahveci

Tur- Yön ödül töreni ünlüler geçidi gibiydi. Yönetmen Osman Sınav, Gazeteci Can Ataklı ,Sonar Başkanı …