Kahveci ,Genç turizmcilere konuşacak

Genç Turizmciler Derneği ve Kocaeli Üniversitesi işbirliği yaptı

Genç Turizmciler Derneği ve Kocaeli Üniversitesi işbirliğinde, Turizmde Genç Kariyer başlıklı panel 19 Kasım 2009 tarihinde Kocaeli Üniversitesi`nde gerçekleştirilecek.
Retur Genel Müdürü ve TURSAB Eski Başkan Adayı İskender Çayla,Sayısız  tesiste üst düzey yönetici olarak çalışan Turizm Profesyoneli ve Duayen Genel Müdür Hüseyin Hakkı Kahveci, yine akademik çalışmaları Üniversitelerin Turizm Bölümlerinde derslere konu olan, departman el kitaplarına giren, uzun yıllar sektörde üst düzey yönetici olarak çalışan ödüllü turizmci Turgay Genç, Yurt Dışı Eğitim Danışmanı Ayşegül Belge ve Türkiye`de Turizm gençlik hareketinin öncüsü Genç Turizmciler Yönetim Kurulu Başkanı,başarılı Turizmci,Bulut Bağcı gibi mesleklerinde zirveye çıkmış isimler panele konuşmacı olarak katılacaklar, bilgi ve deneyimlerini gençler ile paylaşacaklar.

Panele katılımın yüksek olması bekleniyor. Bilindiği üzere Genç Turizmcilerin gelenekselleştirdiği konferanslar dizisi Gençleri sektör profesyonelleri ile buluşturması açısından büyük önem taşıyor.

15 Kasım 2009 Pazar, Habertürk Gazetesi

Kaynak:http://www.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/186475-turizimde-genc-kariyer

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Yılın Turizm Profesyoneli www.lettime.com CEO’su Hüseyin Hakkı Kahveci

Tur- Yön ödül töreni ünlüler geçidi gibiydi. Yönetmen Osman Sınav, Gazeteci Can Ataklı ,Sonar Başkanı …