Derinler Stratejisi

Eğer yeni bir dünya kurulacaksa emin olun Türk milleti Atatürk’ ün izinde TÜRK DÜNYASINI 450 yıllık esaretinden yine Atatürk fikirleriyle kurtaracaktır.

Çok sevgili ATA TÜRK milliyetçileri hayat akıp gidiyor . Son kırk beş gündür büyük bir değişim içerisindeyim.

Hayatımda o kadar çok değişen şeyler oluyor ki ! Bazen bu hız benim başımı döndürüyor.

Mesela son kitabımız bitti. Şu anda basım aşamasında .Hepinize kısa bir tüyo vereyim .

Kapak üstünde şu ibare yer alacak “ Aziz Atatürk`ün hatırasına ATA TÜRKÇÜ CUMHURİYETÇİLERE ithaf edilmiştir. “ Kitabın ismi başka bir şey . O da raflara insin o zaman belli olsun .

Ötesi büyük olasılıkla sizler kitabı okurken ben yaşamış olduğum ani değişimlerden ATA TÜRK topraklarından uzakta ama ATA TÜRKÇÜ insanlarla yan yana olacağım .

Hayat bazen çok keskin virajlarla bizleri zorluyor .

Politika ekseni strateji araştırmaları merkezi projemiz askıdaydı . Önümüzde ki günlerde yayın hayatına başlayacak .Artık uzatmaya gerek yok .

Youtube – Face – Scope ortak yayın sistemi üzerinden geceleri Türkiye ve Dünya üzerinden birçok noktadan canlı yayına başlayacak olduğumuz süreç tamamlandı . Teknik birkaç işlem yapılacak .Sonrasında mevcut muhalefete ders verircesine büyük bir internet yayın organizasyonuna imza atacağız . Başlangıç Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları UYAN TÜRK ! diye başlıyoruz.

Mevcut siyasal partilerin hepsinin aynı projenin ortağı olduğunu düşünüyorum . O halde ben ve beni takip edenler farklı bir İdeolojiyle ortaya çıkacağız . Partisiz ATATÜRKÇÜLÜK ,CUMHURİYETÇİLİK VE TÜRKÇÜLÜK . Mevcut siyaset bizlerin sadece gazını alıyor .

Bunu da açık ve net ifade ediyorum . İsimlere takılmayın .Fakat ! Önderimiz son Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk ve Rehberimiz Nutuk ! Olmak kaydıyla Türk milleti adına Ocak 2018 tarihi itibarı ile siyaset saflarında yerini alacak olan TURAN HAREKETİ ile bizim gibi düşünen bir kardroyla sahaya çıkacağız . Biz sadece ATATÜRKÇÜLÜK VE TÜRK diyen bir siyasi hareket olacağız . Ötesi ise bu iki kurucu unsuru kullanmayan ve reddeden tüm yapılarla sokaksa sokakta; siyasetse siyasette en şiddetli mücadeleyi vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın .

On binlerce Türk evladı genç kardeşimiz Türkiye’nin dört bir yanından “ ARTIK YETER ,BEKLİYORUZ “ dedikleri için tam altı aylık bir süreçten sonra böyle bir karar alma gereği duydum.

Her şeyimi bir köşeye bıraktım . Madem derinlerin bir stratejisi vardı . O halde “ Türk milleti zeki`dir” diyen ATAM söylenecek sözü söylemiş. Biz Türk evladı olarak zekamızla Türk milletine karşı başlatılan cihan tarihinin görmüş olduğu en şiddetli saldırıya karşı tüm satıh olan vatan topraklarımızda öncelik olmak kaydıyla tüm Türk dünyası için atalarımız Cengizhan, Atilla, Metehan, Baybars, Oğuzhan, Alparslan ,Ertuğrul Gazi ,Fatih ve hepsinin genel toplamı olan son başbuğ ve ebedi önderimiz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK `ün emri üzere “ MUHTAÇ OLDUĞUMUZ KUDRET DAMARLARIMIZDA OLAN ASİL KANDA MEVCUT “ olup kanımızın diyetini ödememiz zamanın geldiğini düşünüyoruz .

Bütün Barbar ordularıyla üstümüze gelseler de, her yerde bize saldırsalar da bundan sonra sessizlik yok . Boyun eğmek yok . Bundan sonra her sözün karşılığının nereye gittiğini kim olursa olsun bilecek ve öğrenecekler.

Buraya kadar söylediklerimin hepsinin büyük çoğunluğunun hayata geçmiş olduğunu söyleyebilirim .

Derinlerin stratejisi derken ortada hani bizim derin devlet falan diyorlar ya! Hani öyle birilerinin varlığı söz konusu olsaydı TÜRKİYE CUMHURİYETİ bu duruma düşmezdi . Vardıysa artık yok olmuşlar mı diye soruyorum .

Mevzu derin ! Muhabbet sıkıcı …

Ekonomik mengeneler bizleri sıkıştırmaya devam ederken AKP iktidarının tepe başları çıkıp “ Ekonomi coştu “ diyor ya ! Bütçede kalmayan paraları finanse etmek için milletin elinde son kalanları harcatma girişiminden başka bir şey yapmıyorlar.

Hepsi bitiyor . Öyle ya da böyle . Emin olun bitiyor . Bir daha ATA TÜRKÇÜLER bu ülkede horlanamayacak . Bizler bu ülkenin asli unsuru olarak sadece ve sadece savaşımızı vereceğiz . Artık Gençliğe hitabede belirtilen “ FAKRU ZARURET “ sürecine girmiş durumdayız . ATATÜRK burada emri açık ve net olarak veriyor . “ FAKRU ZARURET İÇERİSİNDE OLSAN DAHİ ;İSTİKLAL VE CUMHURİYETİNİ MÜDAFA MECBURİYETİNE DÜŞERSEN “ dedikten sonra “ MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRETİ DAMARLARINDA OLAN ASİL KANDA BULACAKSIN “ diyor .

Benim buradan ATATÜRK ,Türk milleti ,Cumhuriyet değerleri diyen herkese bir çağrım var. Bizlere sahip çıkın . Bizlere moral desteği verin . Bizler aradan çekilirsek dayanacak son kalemiz son bendimiz yıkılır . Bu yüzden çok radikal kararlar almış bulunuyorum ,bulunuyoruz.

Neden bu görev sorusunun cevabını vereyim .

Bundan iki yıl önce yurt dışında gece yarısı gelen bir telefonla irkildim .Uzun konuşmadan sonra Mustafa Kemal Atatürk bir 19 ŞİFRESİDİR .Ve tüm ilahi yazıtlarda geçer “ diyen kişiye iyide bu olabilir. Ben ne yapabilirim sorusunu sormuştum . O kişi bana “19 şifrelisiniz “ diyince ben kendisine gayet lakayit bir ses tonuyla ne olacak? Dedikten sonra “ 1919`da gelen 2019`da gelir. Ve 2023 ‘te her şey 19 eksenli olarak yeniden yerine oturur “ dedi .

Bugün o sürecin perdeleri açıldı. Çok mücadele ettim . Ama böyleymiş dedim .Ve yola çıkıyoruz. Hepimiz için bir nefeslik yaşam olan hayatımızın farklı bir evresine geçiyorum .

Bilge arkadaşımın bana üç ay önce dediği gibi “ Ruhlar yer değiştiriyor.”

Ata arkadaşımın bana dediği gibi “ Savaşçı Hakan göklerden geliyor.”

Cengizhan arkadaşımın dediği gibi “ Yıldız tabletlerinde yazılanlar , İLAHİ kitap metinlerinde yer alır . Kuran 19 şifresiyle mucizelendirilmiştir.”

Yine benim rastladığım çok önemli bilgi “ Dünya üzerinde 114 insan alınları mühürlenmiş olarak yaşarlar . Bugün Dünya her neredeyse bu insanların sayesinde ayakta duruyor .

Eğer yeni bir dünya kurulacaksa emin olun Türk milleti ATATÜRK ` ün izinde TÜRK DÜNYASINI 450 yıllık esaretinden yine Atatürk fikirleriyle kurtaracaktır.

Bu durumu Aziz Atatürk şu ifadelerle açıklıyor . “ Benim fikirlerime karşı çıkanlar olacaktır . Mısır ve Hindistan `a kadar bana karşıtlıklar oluşturacaklardır. Sonunda fikirlerim Mısır ve Hindistan `dan geriye dönecek ve Türk vatanında yaşamaya devam edecektir.” Diyor.

Bugün olanlara bakarsak daha iyi anlarız. ATATÜRK yolu yolumuzdur. Türk milleti adına emir yerine getirilecektir.

Derinlerin stratejisi varsa biz Türk evlatlarının stratejisi elbette vardır. Çünkü biz ATAMIZ tarafından söylendiği gibi “ ZEKİ TÜRK MİLLETİYİZ.”

Saygıyla

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Gök Börü – Mavi Kurt

Gökbörü, Bozkurt’un tüyü gök renginde (açık mavi) olanıdır. Türk efsane ve destanlarına göre Gökbörü, 100 …