Son Bir Yılda Gözünüzün Önünde Neler Oldu?

Afganistan’da yönetimi ve devleti ANGLO SAKSON İngiliz aklı RADİKAL TALİBAN’A tepside sundu. Halbuki sorsan onlarla savaşıyorlardı. Demek savaşmıyormuş.

Pakistan’da İmran Han hükümeti ABD – İngiltere destekli bir siyasi darbeyle düşürüldü.- İran üzerinden binlerce kilometreyi aşan milyonlarca AFGAN – PAKİSTAN vesaire göçmen ya da mülteci Türkiye’ye bilerek dolduruldu.

Bu da Anglo Sakson, ABD – İngiliz aklının projesi…

ABD, İNGİLTERE, AKP… Ve tüm siyasi partiler…

İngilizlerin yüz yıl önce planladığı Bulutlar toplantısı kararlarını Türk milletini,Anadolu coğrafyasında Türk’ü yok etmek üzere uyguluyor. Nasıl olur?

Ajan Arnold Toynbe’nin Kuzey Müslümanlığı hattını yıkma planını nasıl olurda uygular.

İhvan mantığı bunu gerektiriyor. İhvan, İngilizler tarafından neden Atatürk Türkiyesi’ne karşı kuruldu?

Çünkü, onlar İngiliz İslamının kurşun askerleri. Ve hedefleri yüz yıl önce çizilmiş bir planın askerleri.
Vatikan’ın 900 yıllık planıyla, İhvan aynı yerde böyle buluşuyor.

İran devrim muhafızları açıktan Türkiye’yi tehdit edebiliyor.

Taliban , El Kaide , İhvan, Hizbüt Tahrir İngiliz yapılarıdır. Ve Afganlılar bizim ülkemize sığınana kadar… Neden ? Çin, Pakistan, İran, Tacikistan’a gitmezler.

Ajan Toynbe: Kuzey hattı çökertilirse yeni bir Atatürk çıkartamaz diyor Mavi kitabında. 1979’la başlayan İran, Afganistan, Pakistan darbeleri ile 41 senedir bu hat yıkım halinde. Adam 1930’da stratejiyi çiziyor . Ve Kur-an ,Allah, İslam, Müslüman diye birbirine kırdırarak güzelce uyguluyor. Türkiye’de yaşanan rejim değişiklikleri, darbeler ve Afganistan’ın işgali! Laik ve bilimsel olarak dünya ile yarışan bu dört ülkenin radikalizme kaymasına ve geri kalmasına sebep oldu. Bu ülkelerin hepsi perişan. Buna Türkiye dahil.

İngiliz planını uygulayan siyasetçiler. Bugün Afgan, Arap veya farklı ülkelerden pasaportsuz, vizesiz elini, kollunu sallayarak gelenler kimler? Kraliçe’nin yüz yıl önce Anadolu işgaline katılan askerleri, bugün mülteci kılığında içimize sokuluyor.

Tıpkı, müslümanlığı kılıç zoruyla kabul ettiren Emevi’lerin Türk coğrafyasında yaptıkları gibi. Her eve bir Arap ya da Emevi ya da vahhabi yerleştirilmesi gibi. Kraliçe’nin askerleri buna emin olun. Mülteci adı altında Anadolu işgaline zemin sağlamlaştırıldı. Dün ses çıkartmayanlar bugün siyasi gargara yapılıyor. Vatandaş ise bunu yiyor ve yemeğe devam ediyor.

Emperyalistler bölmek istedikleri ülkenin demografik yapısını “Stratejik Göç Mühendisliği” yöntemi ile bozuyorlar. Yaşadığınız yere yabancılaşma! Önce mahallelerde sonra bölgelerde ve şehirlerde başlıyor değişim. Dili farklı kılığı farklı, tavrı farklı tipler sarıyor etrafınızı derken bir bakmışsınız kendi mahalleniz, kendi şehrinizde azınlık durumuna düşüvermişsiniz.

Hatay belediye başkanı verdiği nüfus rakamlarıyla bunu net olarak söylüyor. Mülklerin el değiştirmesi! Doğup büyüdüğünüz mahallede kendinizi güvende hissetmiyorsanız sıra topraklarınıza gelmiş demektir artık. Yaşadığınız yere yabancılaşır bir an evvel kaçıp gitmek istersiniz oradan. Sonuç malûm; siz satıyorsunuz, onlar alıyor.

Bütün tarım arazileri, şehirlerin en iyi yerleri , bugün kafeler, restoranlar kısaca olağan olan hayatınız satın alınmış ve sizin değil. Mültecilerde bu kadar para nerden var? Kim veriyor? Bu cevap önemli. Mülteci ise parası olmaz. Fakat, hayat kurmayı hangi parayla yapıyorlar… Vatandaşlık elde etme seçme seçilme hakkı! Büyük guruplar halinde vatandaşlığa geçiyorlar seçimlere katılıp, oy kullanıyor; seçiyor seçiliyorlar. Evler ,dükkanlar bölgeler, hatta şehirler derken bir bakmışsınız vatan elinizden ucup gitmiş sizin ruhunuz bile duymamış.

Ruhunuz duymuş olmaz mı? Duymuş ama işinize gelmemiş. Bekleyip, görelim derken bir bakmışsınız yumurta kapıya dayanmış. Anadolu’nun akıl siyaseti bekleyelim görelim. Siyasetçiler nasıl uyuttu.
Artık sona gelindi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin adı Anadolu Federe İslam Devleti olur mu?, Türk Ordusunun adı İslam Ordusu olur mu?

Bu tercih, Duruşuyla halkın kendisinin ülkeyi getirdiği noktadır. Bu bilgilendirme paylaşımı 2014 yılından itibaren kitaplarımda, 2018 yılından itibaren sosyal medya hesaplarım ve canlı yayında açıkladığım bilgilerdir. Yani 7 senedir durumu aktarmışız ama bize ne demişsiniz olmuş. Ve 42 sene sonra aynı süreci dönence’yi bir nevi yeniden yaşıyoruz. Bizim ahali ise partilerden beklemeye devam ediyor. Düşman kapısına gelmiş ama partiler kurtaracak

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Gök Börü – Mavi Kurt

Gökbörü, Bozkurt’un tüyü gök renginde (açık mavi) olanıdır. Türk efsane ve destanlarına göre Gökbörü, 100 …