Büyük İstanbul Depremi ve Türkiye’yi İşgal Planı

Yaklaşmakta olan fırtınaya karşı İstanbul Tahliye planı açıklandı. Deprem argümanı kullanılıyor. Her şeyi Sembolizm üzerinden kurguluyorlar. İlk kez Kurtlar Vadisi Pusu da Boğaz köprülerinin vurulacağı gösterildi.

Tarihler 17.12.2017’yi gösterirken Siyon’un başkenti İstanbul demişiz. Bunu köşe yazımızda yazmışız. Endülüs nasıl gitti? Bir bakın bakalım. İstanbul elden gitmez diyenler sadece üflüyor. Türkiye Cumhuriyeti borç stokuyla teslim durumda.

Sadece bu veriler elimizde yok. Yaşanacaklar açık ve net gerekli algılarla ortaya konulmuş. Mesela ABD Savaş gemisi Yavuz Selim Köprüsünün altından geçerken açık tehdit ve hedef beyanında bulunuyor. 2021 Şubat ayında. Tesadüf mü? Elbette değil. Burada hedef İstanbul.

Sadece bu değil tabi ! Kurtlar vadisi dizisinde gösteriliyor. ABD Savaş gemisi instagram hesabına paylaşıyor. Börü fragmanlarında iki ayrı fragmanda vurulmuş Boğaz köprüleri gösteriliyor. Bu konu neden bu kadar gösterilip ,işleniyor diye düşünmeli. Kimse bunlara kafa yormuyor.

Ayrıca I PET GOAT 2’de yine patlatılma esnasında gösterilen cami hadi diyelim Çamlıca Camii , eldeki veriler Ayasofya Camii’sini gösteriyor. Köprülere yakın olması nedeniyle Çamlıca Camii olduğunu düşünelim. Burada yine köprü patlatılması gösteriliyor. İkinci resimde sahne.

I Pet Goat 1 ve 2’yi yapanlar süreler koymuş. Mesela I pet Goat 2’nin geçerlilik süresi 4 Temmuz 2021. Tammus tanrısı kurban ritüeli. 4 Temmuz ABD’nin kuruluş yıldönümü. 4 Temmuz 2003 Türk askerinin başına Çuval geçirme yıldönümü! Story yaşamlar artık bitti. SAVAŞ geliyor.

Plan ne ise biz görüp, okuyoruz ve sizlere aktarıyoruz. Hatırladınız mı? Yeni Zelanda saldırısı! Aslında planın işaret fişeği. Plana göre Istanbul işgal edilecek ve adı Konstantinopol olacak. Saldırganın beyanları böyle ama mesajı verenler kim onu bilmek gerekiyor.

Yeni Zelanda cami saldırganı aslında gelecek olan saldırının şifrelerini veriyor. Hedef Ayasofya ve İstanbul. Üç köprünün patlatılması ile Asya – Avrupa bağlantısı kesilmiş oluyor. Kurtlar Vadisi sahnesinde aynı sözler söyleniyor. Senaryoya da plan başkalarına ait olmalı.

Saldırgan açık ve net “Ayasofya minarelerinden kurtulacak. “Diyor. Bizimkiler bunun üzerine Ayasofya Camii müze durumundan cami durumuna geçirerek aslında plana hizmet ediyor. Yani Ayasofya hedefte. Böylece Avrupa ve Asya yakalarında hedeflenen yerler deprem etkisi yapmaz mı?

İstanbul ve Trakya! Dedeağaç’a konuşlanmış ABD, İngiliz ve Yunan askerleri. Sınıra asker gönderemeyip Polis Özel Harekat gönderen AKP hükümeti. Trakya’dan binlerce dönüm arazi alan Bill Gates ağa. Möntrö’yü kaldırmaya çalışan AKP. Kanal İstanbul ile oyalanan AKP. Nasıl?

Sadece Yeni Zelanda saldırganı demiyor Konstantinopol… Atatürk, İstanbul adını koyana kadar Osmanlı hep Konstantinopol demiş. Bugün Osmanlıcı olan Osmanlı oğlanları Istanbul diyor mu? Ve Biden, ABD Başkanı Ermeni yalanlarını kutsarken KONSTANTINOPOL dedi. Mesaj değil hedef.

Boğaz köprüleri sadece bu aktardıklarımda değil, The Economist 2018 kapağında açıkça hedefleniyor. Siz 15 Temmuz 2016 ritüeline pek takılmayın. O uvertür yani ritüel. Asıl assolistler sonradan geliyor. ABD’nin hedefi İstanbul. Çanakkale ağzında İngiliz, ABD gemileri bekliyor.

Dönelim Yeni Zelanda Cami saldırısına. Neden Yeni Zelanda da gerçekleşti. Çanakkale’de ANZAKLAR uğradıkları yenilgiyi unutmamış olmalılar. Hala hafızalarında. Kan hafızasını uyandırma girişimi. Katil şarjör üstüne Türk düşmanlığını kazımış. Bu olaylar o kadar basit değil.

Hep Batı dedik. Asıl tehlike Kuzey’de bekliyor. İstanbul’un işgalini Ruslar filim haline getirmiş. Ayasofya’nın tepesine haç diktiklerini hatta Istanbul ‘da katliamlar yaptıklarını filim haline getirmişlerdi. Rusya eski Rusya değildir. Hala Rusya diyen arkadaşlar duysun.

Rus arkadaşlar diyor ki! İstanbul, Ortodoks olarak Rusya’nın. Ayasofya Rusya’nın demektedirler. Yani, Rusya bu konuyu halk kitlelerine işleyerek hazır hale getirmiştir. Şimdi Mehdi – Mesih meselesini oynamaya devam ediyorlar. Tabi bizimkiler MEHDİyik diyip duruyorlar.

ABD tarafından Yunanistan ‘a yerleştirilen birlikler bu süreç için hazırlanmıştır. Yunan küstahlığı boşa değildir. Trakya-Istanbul işgali planlanan süreçtir. Kanal İstanbul sonuçları ile Ayasofya Gerçeği ile bağlantılıdır. Bunun tetikleme mekanizması işgal için yeterlidir.

TRT haberin yaptığı İstanbul’u Tahliye beyanı haber videosu SAMSUN gemisi ile başlıyor. Samsun 19 Mayıs 1919. Barış Manço Kayaların Oğlu şiirinde Ekim 2023’te yeniden devletin kurulacağını açıkça anlatıyor. Yaşanacaklar yaşanacak. Fakat, felaket gelmeden ayağa kalkmak gerek.!

Deprem Tahliye planında Boğaz Köprüsünü tahliye edecek halleri yok. Sahi Tahliye Planı resminin haber içeriğinde Boğaz Köprüsünün işi ne diye siz sorun. Boğaz köprüleri ile başladığımız floodu boğaz köprüsü ile bitirelim. Her şey yeterli seviyede açıklandı. Anlamanız için.

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Atatürk’ün Bestelettiği İlk Türk Operası Özsoy’daki Önemli Mesajlar

Ulu Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizzat yazdığı satırları içeren Özsoy operasını bilir misiniz? Özsoy …