Oğuz’un Geleceğini Atatürk, 1935’te Açıklıyor

Her şey aslına döner.

Nasıl başladıysa öyle sonlanır. 

“Yüzyıllar sonra yeşil gözleri ile dünyanın gerçek yüzünü görebilen seçilmiş bir adam gelecek. Sizi yaşamakta olduğunuz rüyadan uyandırmak için gerçeğe çağıracak. Onu düşmanlardan kollamalısınız. 
Bu seçilmişe yaşayacağı çağ  ona kim olduğunu unutturabilir. Hatırlatmanız gerek.

Bu hatırlatma bilgeliğin uzun yıllar boyunca kuşaktan kuşağa aktarılmasıyla sağlanmış olacak.
O zaten uyandırılmış olacak .”

Yer Bandırma Vapuru ! 16 Mayıs 1919

– Ahmet Esat (Çiçero) ve Mustafa Kemal arasında geçen konuşma. 

Bak Çocuk..
” Şimdi sana anlatacaklarım senin uğrunda ölmen gereken konulardır . Bu sırrı saklarken ölebileceğin gibi acı çekerek ölebileceğini söyleyebilirim. Gizli bir tarikat var. Tarihin tüm derinliklerine nüfuz etmiş, geleceği almak istiyor. Tüm dünyaya  yayılmışlar. Bugün bu gemide 18 silah arkadaşımın olmasının sebebi , bugün ve gelecekte Türk’ e düşman olanlara mesaj yollamamdır. Çünkü onların en güçlü silahları 19 kişiden oluşuyor ve profesyonel olarak adlandırıyorlar. Hangi millete mensuplar diye sorarsan , milliyet tanımazlar. 

Peki, Paşam bunlara karşı nasıl savaşacağız. 

– Bak Çocuk, bizden sonra gelecekler için silah ve akılla  savaşmamız gerekiyor.

Bak Çocuk ” Senin görevin gizli bir  teşkilat kurmak. Bundan yüz yıl sonrasını düşünerek en güvendiğin adamları seçmek, güveneceğin adamları yetiştirmek .Bir gün öleceksin ama bundan yüz yıl sonra dünyayı çok daha iyi bir yer yapacak bir adam gelecek. Onun için bu teşkilâtı isimsiz kurmalı ve bilgilerimizi sır taşıyıcılarımızla o gelene kadar taşıyarak ona vermeliyiz.

Çocuk, teşkilatı kur ve tarihi karıştır. 
Teşkilât kuruluş çalışmalarında kimseye güvenme, Teşkilatı Mahsusa artık yok. Bütün dünya çok büyük tehlike altında. “
Ahmet Esat “Emredersiniz Paşam” der…
#MustafaKemalAtaturk19
Tarihler 19 Mayıs 1919 ‘u gösterirken aslında şifre açıktır. 

Yıl 1934 – Yer Londra ..

Görüşme Winston Churchill’in ofisinde Churchill – Çiçero arasında..

“Bu hamle sırası olmayan bir satranç oyunu gibi. Yani yeni bir kaos. Bu kaosa sizin lideriniz olan Atatürk gibi liderler yardımıyla son verilebilir. Onların dehası bizi ileriye taşıyabilir. Atatürk dünyanın  farkına erken varanlardan.

Atatürk’ten sonra bir lider daha gelecek, dünyanın onun için hazırlanması ve çevresinin ona kendi özgür iradesi ile neler döndüğünü anlatması ve anlaması gerekiyor. 

Kendisinin hizmet mi edeceği yoksa hüküm mü süreceğine kararını vermesi gerekli. 
Tabi bu yüzyıl değil. Yeni yüz yılda gerçekleşecek.”

– Ahmet Esat, Cumhuriyet kurulduktan sonra Atatürk’ün emriyle kurmuş olduğu teşkilat, memleketin en derin noktalarına nüfuz edecek şekilde yerleşmişti. 

Atatürk’ün emri üzerine teşkilâtın bir lideri yoktu .Bilgi ve yetkiye sahip kişilerce yönetiliyordu. 
Teşkilatın adı yoktu . Teşkilattı.

Yıl 1934 – Yer Dolmabahçe sarayı!

Teşkilatı kuran Ahmet Esat çok önemli bilgilerle Türkiye’ye dönmüş ve ivedilikle Dolmabahçe sarayında Mustafa Kemal Atatürk ile görüşmek için randevu istemişti. 

Beklenen randevu gelmişti. Ahmet Esat, Atatürk ‘ün huzuruna çıkmıştı.

Atatürk, Ahmet’e dönerek.

“Ahmet Esat çok yol katettik. Ülkeyi yeniden inşa ettik, ama bunlar sonsuzluğun yanında değerli hiçler sadece. Büyük ve ulvi bir görev için burada olduğumuzu anlasak, her şeyi baştan yazma dirayetini göstereceğiz. Şimdilik sadece yapabileceğimiz kadarını yapıyoruz, gelecek olanlar için, onların içerisinde bir tanesi çok değerli.”

Ve Ahmet Esat, Atatürk’e doğru adım atarak ceketine gizlediği çok önemli emaneti yani kriptolu bilginin yer aldığı kutuyu teslim etti.

Kriptolu bilgiyi alan Atatürk heyecanlanmıştı. Atatürk avuç içi kadar olan bir silindir kutuya heyecanla bakarken, kutunun üzerinde Japonca (Güneşin ilk doğduğu yer olan Japonya’ya cami yaptırtmıştı) harfler yazıyordu. 

Atatürk, daha önce kendisine bildirilen harfleri doğru kombinasyonla bir araya getirince kutucuğun kapağı açılmıştı. Kutudan iki adet pusula çıkmıştı. 

Birincisini pencereye doğru  kaldırdığında üzerinde bir yıldız haritası ve altında Ahmet Esat’ın  bile dünya üzerinde görmediği, bilmediği bir dille yazılmış şifre ve Atatürk ‘e iletilen İngilizce bir not vardı. ..
Atatürk ‘ün pencereye yapıştırarak bıraktığı ilk kâğıtta gelecek olanı bildiren bir yıldız haritası ve beklenen kişinin geleceği yer ve tarih bildirilmişti. Ama kim olduğuna dair bir ibare yoktu . Pusulada yazan tarihi sadece Atatürk okuyabilirdi. Dünya üzerinde çok az kişiye bu hediye verilmişti.(Güneş Dili)

Mesaj pusulasında ise yazanlar şok  ediciydi. “Fark edildin. On dokuz olduğunu anladılar. Onlarla iş birliği yapmayacağını biliyorlar. Zaman daralıyor, hazırlıklarını yapsan iyi olur.”

Mustafa Kemâl Atatürk, Ahmet Esat’a bazı talimat ve emirler verdikten sonra şöyle der.

Bilgileri sır taşıyıcılarına aktaracaksın.

“Bir adam gelecek .Hepimizin özelliklerini almış. Öğrenme ve öğretme kabiliyeti en üst seviyede .Onu bulup, ona doğru yolu göstermelisiniz. Düşman güçlü ve onu bulduktan sonra korumalısınız.”  

Dünyayı karanlık günlerin beklediği önümüzde ki  yüzyılda eğer ki seçilmiş olan kendini inkar etmezse çok büyük bir lider olacak. Bilmeden yoluna girerse daha başarılı olacaktır. “

Görünürlük ve bilinirlik  olarak Teşkilatı Mahsusa 1900’lü yıllarda biliniyordu. Düşmanla mücadele edebilecek güçte olmayan Teşkilatı Mahsusa ile düşmana karşı koymak 20.Yüz yılda çok zordu.

Anadolu’da bir kaç merkezli olarak Mustafa Kemal ‘in emriyle Ahmet Esat Tomruk tarafından teşkilat kuruldu. 

Hiçbir zaman ismi olmadı. Bilenler Teşkilat dedi ve geçtiler. Amacı ise Dünyaya şekil verecek son Türk lideri potansiyeller arasından  bulmak, korumak, kollamak ve kendisinin fark etmeyeceği şekilde göreve hazırlayarak getirmekti. Teşkilât çok eski zamanlara dayanıyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle aktif ediliyor. Sonrasında görevine sessizce devam ediyor. 21.Yüzyılın ilk çeyreğinde artık görünür hale geliyor. 

Yeni gelecek olanı bulmak için büyük ve gizlenmiş savaşlar yaşandı. Düşman, ona ulaşmak için çok kan döktü.  Artık vakit doldu. Bu saatten sonra yapabileceği pek bir şey yok .

İngiliz Kemal namıyla  Ahmet Esat Tomruk’un, Atatürk’e ulaştırdığı Oğuz Kağan’ın [Mavi TUĞ] Oğuz’un doğumunu müjdeleyen şifreli ve numerolojik bilgi ..

Tarih inanıldığı gibi gerçekleşecektir. Tarih tekerrür eder. Bin yıllık hükmün gerçekleşeceği bilgisi..
Buna ikinci 19 süreci diyoruz. Anlayan ya da anlamayan .. Bu bilgiler son çağrı için yazılmıştır. 

Yazıldığı gibi olacaktır . Gerçeklere inanmayanlar ve uzak duranlar ise yok olacaktır. 
Kalanlara ise aynı oranda Ata Türk  kanunları 5.000 yıllık Türk Devlet geleneği neye hüküm veriyorsa o uygulanacaktır. 

Bütün yapılar, partiler, ideolojiler, devletler, kraliyetler ve hanedanlar  bir bir gözünüzün önünde devrilirken gerçeği siz görüp azimle sahipleneceksiniz. 

Muhalefet parti liderleri ve Sosyal Medya diyor ya!

Geliyor Gelmekte olan.

Gelenin OĞUZ olduğunu tüm dünya görecek.

Çok yakında…

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

ADI: TUKİDİDES TUZAĞI!

Türk Dış politikası, iç durumu, ekonomik göstergeler, siyasetin paradigmaları TUZAĞA düştüğümüzü gösteriyor. Peki bu tuzağın …