Mahşerin 4 Atlısı Neyi Temsil Eder?

● Beyaz At – Hz. İsa (Deccal)
● Kızıl At -Kan ve Savaş
● Siyah At – Kıtlık
● Soluk Renkli At – Hastalık ve Ölüm.

Kıtlık kesinleşti.
Her ne kadar yağmur ve kar işini halletsekte.
Salgın hastalıkta Çanakkale zirve yapmış durumda.

Sıra geldi nereye?
Hastalık ve ölüm. Oralarda bir yerde soluk at olmalı. Çanakkale hedefleniyor.
Çünkü, SİYAH AT TRUVA ‘DA !
Çanakkale’de meydanda duruyor.

Üçüncü atlı Vahiy 6:5-6’da tanımlanır: “Bakınca siyah bir at gördüm. Binicisinin elinde bir terazi vardı. Dört yaratığın ortasında sanki bir sesin şöyle dediğini işittim: ‘Bir ölçek buğday bir dinara, üç ölçek arpa bir dinara. Ama zeytinyağına, şaraba zarar verme.’” Mahşerin üçüncü atlısı, büyük bir olasılıkla ikinci atlının savaşlarının sonucunda gerçekleşecek olan büyük kıtlıkla ilgilidir. Bu üçüncü at sürecinde dünya ve Türkiye ‘de gıda fiyatlarına gelen % 100’den fazla zamlar kıtlığı tetiklemiştir. Bugün PATATES – SOĞAN dağıtımı ortada.

Dördüncü atlıdan Vahiy 6:8’de söz edilir: “Bakınca soluk renkli bir at gördüm. Binicisinin adı Ölüm’dü. Ölüler diyarı onun ardınca geliyordu. Bunlara kılıçla, kıtlıkla, salgın hastalıkla, yeryüzünün yabanıl hayvanlarıyla ölüm saçmak için yeryüzünün dörtte biri üzerinde yetki verildi.” Mahşerin dördüncü atlısı, ölüm ve yıkımın sembolüdür.

Dördüncü atlı. !!!
Ölüler diyarı, Firavunların altın geçidi.
Ve Tuva ‘da ölülerin mezarlarından çıkartılarak klonlanacak olması.
Ölüler diyarı! Tuva vadisi ve Mısır Krallar vadisi Giza.
10 Ekim 2020 tarihinde Tuva krallar vadisi ve olacakları yazmışım.

Rusya resmi olarak bunu açıkladı. Ölüler diyarından gelen ölüm!

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

ADI: TUKİDİDES TUZAĞI!

Türk Dış politikası, iç durumu, ekonomik göstergeler, siyasetin paradigmaları TUZAĞA düştüğümüzü gösteriyor. Peki bu tuzağın …