Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

KIYAMET KOPUYOR

ORDUMUZ VE MEHMETÇİĞİMİZ KAZANMALI

Bizim memleket ekranlarında efekti bol  şov odaklı savaş görüntüleriyle başlayan Afrin operasyonu maalesef beklenildiği gibi gitmiyor.

Her ne kadar ekranlardan pompaladıkları manzaralar gönlümüzü okşasa da , Afrin operasyonu beklediğimden daha çok uzadı. Henüz Afrin kent merkezine girmiş değiliz.

Ordumuz ve Mehmetçiğimiz kazanmalı . Şu anda cephede canlarımız var. Politikayı tabii olarak tartışıyoruz.

Ölüm ve yaşam arasında olan ince çizgiyi çok iyi bilirim . Yaşsal olarak hala formumuzdayız. Biraz konsantrasyon bizler için yeterli . Daha önemlisi bir dışsal müdahale karşısında içerde şehir savaşında bu müdahaleyi karşılayacak olan ordular tabi ki bizleriz.

Bunları gönlünüzü okşasın diye söylemedim . Bunlar yaşanması muhtemel süreçler ve on beş yılın AKP politikası bizleri bu sürece doğru sürüklüyor. Umarım olmaz diyemiyorum .

Cephe hattı gittikçe genişliyor. Çıktığımız hedef Afrin denilmişti. Haber bültenleri ve yabancı ajanslarda geçen ise İdlip ve Halep civarına doğru Türk ordusunun ilerleme faaliyetleri olduğu işaretleri var.

KENDİMİZ ETTİK. ŞİMDİ KENDİMİZ BULUYORUZ.

Dahası Cumhurbaşkanı ısrarla Münbiç diyor. Tehlike bir tane değil. Ordu bu kadar araziye yayılırsa lojistik sıkıntı yaşanır. Şehit sayımız tavan yapar .

Rusya,İran,Abd,Pkk- Ypg terör orduları ve Suriye ordusu faktörleri göz ardı ediliyor. Yani bu kadar silahlı bir yığın insanın karşısında sadece Türk ordusu var. Dikkat edin ! Ümmet veya İslam ordusu yardıma falan gelmiyor. Aşağıdan destek gelmiyor .Biz yukardan aşağıya inmeye çalışıyoruz.

Kendimiz ettik .Şimdi kendimiz buluyoruz.

ABD ordusu 5.000 tır ağır silahı YPG denilen terör örgütüne verdi. Evet bu doğru . Birde bu açıdan bakalım. ABD tekrar bölgeye gelmeden önce silah yığınağını yaptı. YPG terör örgütü bölgeye intikal edecek olan iki yüz bin civarında ABD askeri tarafından kullanılacak olan silahların bekçiliğini yapıyor.

Evet bunu ben söylüyorum . ABD ekonisini ve içerde olan sapkınları,mahkümları temizlemek için bu yönde bir hareket planlıyor .

PKK – YPG terör orduları paralı terörist olduğu için onlara biraz kemik verirler.

Plan farklı işliyor . ABD – RUSYA bu işte danışıklı oynuyor. Bir türlü danışılamayan biz oluyoruz.

Sınırları açmasaydık milyarca dolarlık maliyeti karşılamayacaktık. Bu da cabası.

Müslümanlar için kutsal olan Kudüs ve Mekke artık güvenli değil. Bu hata AKP iktidarının hatası . Düzen adı altında nizam vermeye kalkınca Türkiye kullanılmış oldu. Şimdi derbeder olduk derler ya ! Aynen öyleyiz .

BU SÜREÇ BATI DÜNYASI VE İSRAİL’E YARAYACAK

Zaman günü geldiğinde geriye saracak . Artık ucu açık Ortadoğu çöllerine doğru açılıyoruz. Henüz , Mısır ordusu hareketli değil. Suudi Arabistan ordusu hali hazırda Yemen ile savaşta . Ürdün , stabil bekliyor .

Irak zaten bitmiş durumda . Mevcut durumlara dikkatle bakılırsa Müslümanların  Ortadoğu zekası yakında birbirini öldürmek üzerine uzun yıllar sürecek bir savaşın kapılarını açıyor. Bu süreç tabi olarak batı dünyası ve İsrail`e yarayacak.

Artık savaşlarda kendi toprağında savaşanlar kaybediyor. Bizim ordu kalkıp buradan ABD topraklarına savaşa gidemeyeceğine göre adamlar buraya gelecekler. Bunun lam ve cim dışında hiçbir izahı yok. Ben bulamıyorum . Zafer bizim bile olsa netice bu topraklar hırpalanacak . Bzilerin canı yanacak . Bu satırlardan sonra Avrupa ve ABD topraklarını güvenli bulup kaçmak isteyenler şöyle düşünsün. Orada patlayacak olanlar oradakileri çıldırtır. Yani o topraklar buraya kesmeye çalıştıkları faturayı aynı anda orada ödemeye başlayacaklar.

ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI – ARMAGEDON – MELHAME-İ KÜBRA

3.Dünya Savaşı’na Hristiyanlar ve Yahudiler Armagedon diyorlar.Müslümanlar ise Melhame-i Kübra diyor.

Hadislerde Melhame-i Kübra İsrail’in Akka kenti ile Amik Ovası arasında(Hatay) 960.000.kişilik iki ordu arasında olacak.Yani yaklaşık iki milyon asker.Savaşı Hz.Mehdi’nin komutasındaki Müslüman ordusu kazanacak. Tabi bu arada kendisini Mehdi zanneden kimse onu söylemiyorum .Siz anlamışsınızdır. Böyle bir şey yok .Bu durum tamamen uydurma bir mit olup , dinsel anlamda rivayetlerden ibarettir. Tabi olarak milyarlarca insane buna inanmaktadır.

Asıl hikaye bir Türk hikayesi olup bizlerden çalınarak dinlerin içine girmiştir. Bu yüzden doğruyu bulamıyorlar.

Melhame-i Kübra denilen savaşın en büyük göstergesi, Suriye’nin karışması ve bu karışıklığın artarak büyük bir savaşa dönüşmesidir.

Kaldi ki ! Suirye bizzat Davutoğlu,Gül ve Erdoğan tarafından karıştırıldı. Bush sonrası dünya ve insanlığı kıyamete zorlayanlar biraz sakat. Kendilerini seçilmiş zannediyorlar. Üzerlerine suç falan almıyorlar. Laf canbazlığında üstlerinde yok .

ŞEYTANA HİZMET EDİYORLAR

Hep söylüyorum . Bizim yöneticiler ve birçok ülkenin yöneticileri  sapkın bakışlarla ülkelerini yönetiyorlar. Hep seçilmiş olduklarını düşünüyorlar. Ya da psikolojik olarak buna kendilerini ve destekçilerini inandırmışlar.

Hiçbiri seçilmemiş olup , inançları değerinde Şeytan`a hizmet ediyorlar. Seçilmişlik öyle koltukları ellerine geçirdikleri için olmuyor.

Evangelist Bush ile başlayan süreç , maalesef bizim radikallerle devam ediyor. Hangisini nereye koyarsanız koyun. Bana göre yok hükmünde.

Yahudi inancına göre Armagedon’dan sonra Mesih çıkacak.Onlar çıkacak olan Mesih’in Hz.İsa olduğunu sanıyorlar.Oysa onların beklediği ve gerçekten bu savaştan sonra çıkacak olan kişi Hz.İsa değil, Mesih Deccal’dir.

DECCAL EVLATLARI BUNLAR

2019 yılında deccalin bir günü bizimle aynı şekilde (yani 24 saat) olacak ve işte o tarihten itibaren insanlar da görebilecektir.O tarihe kadar gizlenmiş ancak bazı insanlarla iletişim kurarak 900`lü yıllardan itibaren dünyaya şekil veren icraatlar yapmıştır.

Tabi Talmud hahamları böyle anlatıyor. Lafa gelince inançları gereği gelecekten haber verilemez diyenlerin bu tür işlerde hep gelecekle ilgili oyunlar oynamaları inançları temelinde şeytan hizmetkarlığı olup bunu saklıyorlar .

Talmud hahamları ne demişse ; Hiristiyan papazları,Müslüman din adamcıkları alıp yontmuşlar. Ortaya böyle bri dinler arası diyalog çıkmış .Kafalar hep hava alıyor . Deccal evlatları bunlar.

Ezoterik bakışa göre meselaü Deccal 900` lu yıllarda İngiltere’de siyonizmi kurmuş ve dünyanın tüm Yahudilerini kendisine bağlamıştır.Sterlini kontrolü altına alarak İngiltere’yi o devrin süper gücü yapmıştır.1900`lü yıllarda ABD ye geçmiş, Doları kontrolü altına almış ve ABD’yi süper devlet yapmıştır. Dünyadaki sermayenin neredeyse tamamına hükmetmektedir.Şimdi de elektronik parayı tedavüle koyacak ve İsrail’i süper güç yapacaktır.
YAHUDİLER BUNUN İÇİN ÇALIŞIYOR

Deccal, Yahudileri Hz.İsa olduğuna inandırıyor.Peki nasıl?

Çünkü Tevrat (muharref) Yahudilere ahir zamanda İsa Mesih’in geleceğini,Kudüs’de İsrail Devleti’ni kuracağını,Süleyman Mabedini inşaa edeceğini ve İsrail’i tüm dünyaya hakim kılacağını vaad ediyor.Bundan önce Yahudilerin Armagedon Savaşını çıkarmaları gerektiğini,mesihin ancak bu savaştan sonra ineceğini söylüyor.Zaten Tevrat’ı muharref yapan da belkide yine Deccal.

İşte o Deccal,1.Dünya Savaşını çıkarıyor ve İsrail topraklarını ele geçiriyor,2.dünya Savaşını çıkarıyor ve Yahudileri Filistin’e toplayıp İsrail’i kuruyor.Bunların gerçekleşmesi de Yahudileri onun mesih olduğuna inandırıyor.Şimdi sadece Armagedon ve dünya hakimiyeti kalıyor. Yahudiler bunun için çalışıyor.

Rotscildler,Rockfellerler,Kissengerlar,Makovskiler,ABD’nin,İngiltere’nin,İsrail’in ve pek çok Avrupa ülkesinin en ünlü yöneticileri de buna inanıyor ve bunun için çalışıyorlar.Kissenger’in açık beyanları var.

Fakat ! Bunlara inanmasak bile süreci adım adım bu yöne çekiyorlar. Evet kapı gelip yine ayrı yere açılıyor . Ve bu kapıyı tekmeleyip girecek olan tabi olarak bir TÜRK olacak.

Bunu kendileri çok iyi biliyor. Buna VAKTİN SAHİBİ diyorlar. Bu işte neye inanıyorsanız inanın ! Bizzat seçilmiştir.

Bu kendilerini seçilmiş tanımlayanların hepsine bir CENGİZ HAN modeli temizlik yapacak ki ! Yazılı tarih bunu yazmak için kağıt yetiştiremeyecek.

MAVİ TUĞ KALKMIŞTIR

Kısacası MAVİ TUĞ kalkmıştır. Tüm bakışlar değişecek. En zor yıl  2019 ! 1919 – 2019 süreci içerisinde hızla ilerliyoruz . Bu süreç yaşanacak . Herkes kendisine çeki düzen vermek zorunda kalacak.

Derler ya ! Titre ve kendine dön .. Aynen böyle olacak.

Dünya üzerinde ne kadar  mantıksız bakış açısı varsa hepsi yok olup gidecek . Yaşayacak olduklarımızı yaşayacağız.

Yeryzüzünde kutsallık izafe edilmiş tek toprak parçası olan ANADOLU için karanlık geceler olduğu kadar , güneşin doğacağı günler uzak değil .

Mehmet Akif mısralarında şöyle diyor. “Doğacaktır sana vaad ettiği günler Hakkın…”

Hepinize sevgiyle kalın diyorum .

Hüseyin Hakkı Kahveci

Parlamentohaber/Korku yok!

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Atatürk’ün Bestelettiği İlk Türk Operası Özsoy’daki Önemli Mesajlar

Ulu Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizzat yazdığı satırları içeren Özsoy operasını bilir misiniz? Özsoy …