Kanlı Ay Tutulması Ve Armageddon Savaşı

Kanlı Ay Tutulması Ve Armageddon Savaşı

14 Nisan 2014 tarihiyle başlayan süreç olarak ezoterik mitler arasında yer alır . Olağanüstü hareketler olarak tarihte takip edilmiş ve yerini almıştır. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Vatikan`a yapılan ziyaret Armageddon savaşının konuşulduğu bir ziyaret olmuştur.

Türk milleti uykuya devam ederse uzun bir fetret dönemi ve büyük kırımlara ve katliamlara hazır olmalıdır! Lüzumsuz kadercilik anlayışı bu süreçte kesinlikle kabul edilmemelidir. Eşref –i mahlükat olan insanoğlu bu gerçeği anlamalıdır.

2014 yılında başlayan kanlı ay tutulmaları süreci Armageddon savaşı için başlangıç ateşidir.İnanın veya inanmayın birçok dinsel retörik kanlı ay tutulmalarına göre bu savaşı mitleştirmiştir.

4 KANLI AY TUTULMASI’NIN ARDINDAN ARMAGEDDON SAVAŞI MI BAŞLIYOR, TÜRKİYE SURIYE’YE SAVAŞ MI İLAN EDİYOR! 

2014 yılında başlayan 4 Ay tutulması’nda neler olabileceğini anlatmadan önce,4’lü Ay tutulması’nın ne olduğunu açıklayalım.

Yahudiler , özellikle kabala ve Talmud hahamları bu süreci çok iyi kayıt altına almışlardır.Daha önce yapmış oldukları planlarını art arda gelen 4’lü Ay tutulmaları’nın olduğu dönemlerde gerçekleştirmişlerdir .

Tarih tekerrürden ibarettir . Başka mevzu lakin yaşanan olaylar silsilesine baktığımızda olanların basit birer komplo teorisinden de öte ve dahi tesadüflere sığınılamayacak kadar hakiki gerçeklerle bezelidir ki bizim inancımızda “Tesadüf” yoktur. Çünkü her şey bir hesap üzerinedir.

2014 yılında başlayan kanlı Ay tutulmaları’na “KANLI AY TUTULMASI” diyoruz ve sebeplerini biliyoruz. Ayrıca Ay’ın tutulma anında “KIRMIZI” renkte olması neticesinde kendilerinden olmayan birçok insanı öldürerek uydurdukları kehanetleri şeytani ritüel niteliğinde gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye de devam edecek olmalarıdır. 
Çünkü , 4 Kan Kırmızı Ay, Hristiyanlar’a göre kıyametin habercisi. Muharref Kral James İncil’inde Hz İsa’nın kıyamet kopmadan önce dünyaya ikinci kez geldiği zamanın ‘Gökyüzünde 4 Kan Kırmızısı Ay’ görülecek’ şeklinde ifade edilmesi, kıyamet senaristlerini harekete geçirmişti. Bunun olabilirliği için Armageddon savaşının başlatılması gerekiyordu . Erdoğan bu sebepten iktidara getirildi . Laiklik ilkesinin Türkiye Cumhuriyeti Devlet temeline oturtulması bu süreci isteyen sapkın ve şizofrenlerin önünü kesmek içindi.

Tüm dinsel güç merkezleri bunu aşmak için dindar lider oyununu oynadılar. Dindar Erdoğan olaylara Vatikan veya Yahudi kehanetlerinde olduğu gibi bakıyordu. Çünkü aynı mitler İslam dinine çoktan yerini almıştı.

Dün Erdoğan ve Papa Francis arasında görüşülen en önemli konunun bu olduğunu biliyorum .

Kanlı ay tutulması süreçlerinden sonra , dünya çok önemli savaş süreçleri yaşadı . Bu savaşların temeli din savaşlarıydı. Bu yüzden ! Erdoğan bu sürecin görevlisidir diyoruz. Daha ötesi ise kendisi tarafından ifade edilen BOP eşbaşkanlığı görevi kanlı ay tutulmaları üzerine planlanmıştır. Kanlı ay tutulmaları sonrasında yaşanan savaşlarda çok insan ölmüştü. Ve dünya haritaları hep değişmişti . Dünya yeniden kuruldu denilebilir.

Son iki bin yılda yaşanan 4 kırmızı dolunaylı tutulmaları değerlendiren ABD’nin Teksas eyaletinin San Antonio Kilisesi Papazı, yazar John Hagee, “her birinde Dünya’da felaketler meydana geldi” diyor.

Tutulmaların olduğu dönemlerde  Yahudi dünyası  ile ilgili meydana gelen tarihi olaylar.

 İspanya Engizisyonu – Yahudi Göçü
İspanya’da yok edilmek istenen binlerce Yahudi, II. Bayezid’in gönderdiği gemilerle Osmanlı topraklarına sığındı… ( The Spanish Inquisition – 1492) 

Dört kanlı ay tutulmasının tarihleri ise şöyle : 2 Nisan 1493, 25 Eylül 1493,22 Mart 1494,15 Eylül 1494 !

Arap – İsrail Savaşı
1948 yılında İsrail Devleti’nin kurulmasıyla bütün Arap Ligi ülkelerine sıçrayan Arap başkaldırısıyla ortaya çıktı. (The War of Independence – 1948) 
Dört kanlı ay tutulmasının tarihleri ise şöyle :13 Nisan 1949 ,7 Ekim 1949 ,2 Nisan 1950, 26 Eylül 1950 .

6 Gün Savaşı
5 Haziran 1967’de İsrail ile Arap komşuları Mısır, Ürdün ve Suriye arasında başlayan ve 6 gün süren savaş. (The Six Day War – 1967) 

Dört kanlı ay tutulmasının tarihleri ise şöyle : 24 Nisan 1967 ,18 Ekim 1967,13 Nisan 1968, 6 Ekim 1968

2014 yılında gerçekleşen 4’lü tutulma tarihleri ise

15 Nisan 2014, 8 Ekim 2014,4 Nisan 2015 ,28 Eylül 2015

Ve 2017 yılına geliyoruz . Yine en son 150 yıl önce gerçekleşen nadir bir gök olayı’yla karşı karşıya kaldık. 31 Ocak ve devamında 1- 2 Şubat tarihlerinde tekrar eden tutulmaları izleyen insanlık her şeyin güzel olacağını düşünürken perde gerisinde dolap çevirenleri bugüne kadar hep gözardı etti. Süper Ay tutulmaları yaşadık .
ARMAGEDDON SAVAŞI ! Talmud ve Kabala inancına göre

Özellikle 2014 ve 2015 Yılları İsrail’in hesabı şöyleydi.

İsrail 14 Mayıs 1948’de kuruldu ve 2014, İsrail’in 66. kuruluş yıldönümüdür.
 İkiz Kuleler’in olduğu yere Hz Davud’un mührü olarak bilinen Sion yıldızını simgeleyen Özgürlük Kulesi inşa ettiler, inşaat 2014’te bitti. 

Yahudiler’in İzryehosa ismindeki büyük planına göre kral Yehova, 2014’te gelecek ve Büyük İsrail İmparatorluğu kurulacaktı. Bu durumda Yehova gelmiş ve aramızda olmalı .
..
4 Kanlı Ay’da Süleyman Mabedi’ni inşa edip Büyük İsrail İmparatorluğu’nu kurmak istiyorlar.Bu süreç hala devam ediyor . Devam eden Suriye savaşı bu planın bir parçası .
..
Bunun için de Mescid-i Aksa ve Kubbet-üs Sahra’yı yıkmayı planlıyorlar.

1 Dolar’ın üzerindeki Piramit’i hatırlayın. Piramit’teki boşluk, yarım kalmış bir dünya düzeni’ni simgeliyor. Piramit’in tamamlanması için gerekli gördükleri: 
* Süleyman Mabedi.
* Kral Yehova. 
* Vaad Edilen Topraklar. Vaad Edilen Topraklar’ı, iki nehir arasında sanmayın, Yahudiler, tüm Dünya’nın kendilerine vaad edildiğine inanıyor.

Vaad edilen topraklar Türkiye Cumhuriyeti toprakları olup , Beykoz sırtlarına kadar haritalarında yer vermişlerdir.
Peki, kanlı ay tutulmalarından sonra şöyle dünya üzerine bir bakın . Huzurun kalmadığını , insanların her yerde birbirine hiçler için saldırdığını göreceksiniz.

Bir din savaşının olabilmesi için Türkiye Cumhuriyeti ve Devleti `nin dindarlaşması gerekiyordu . Erdoğan iktidarıyla bunu başardılar .

* Din savaşı (ARMAGEDDON SAVAŞI)
* Dünya’nın büyük şehirlerinde ayaklanmalar. (İç Savaş)
* Ateş ve yangın. (Maden, Deprem ve Ateşli Chemtrail)
 

4 NİSAN – 28 EYLÜL 2015’TEKİ KIRMIZI AY TUTULMALARI 

* Devletlerin bölünmesi. (Griffin Tarpley: Yeni Osmanlı Yalanı)
* Göçler (Deprem-Tornado-Kuraklık-Kıtlık-Susuzluk-Yeraltı Çökmeleri) 
* Salgın hastalıklar. (Kanser-Veba-Gripler-Zombi Projesi)

Zombi projesiyle ilgili olarak ; Elon Musk tarafından ülkemize gerçekleştirilen ziyarete dikkat edelim . Dönüşte ZOMBİ yok etme silahını tanıtarak piyasaya sürdü. Peki, bu Zombiler nerde ? Tabi olarak büyük İsrail devletinin haritasında yer verdiği topraklar olan ülkemiz topraklarında.

“İlk kurşunu kim atacak acaba! 

Türkiye’yi Suriye  ile bir savaşa tutuşturmaya çok uğraştılar. Nihayet ordumuz Afrin harekatını başlattı. Bugün Suriye devleti tarafından yapılan açıklamada kuzey sınır hattına,yani Türkiye sınırına hava savunma füzeleri yerleştirildiğini duyurdu.

Başında PROF ünvanı olan asker MESUT CAŞİN  bey çık ve konuş . Sizin stratejik kabiliyetiniz bunları anlatmaya yetmeli .Ülkeyi on yıldır mahvettiniz. Akıl alanlar hala farkında değiller.

Süper Mavi ay tutulması başlamadan önce Türk Ordusu operasyon için Suriye topraklarına girdi .

İşte bu sefer başardılar . Suriye – Türkiye savaşı için kum saati işlemeye başladı. Tıpkı ! İran – Irak savaşı gibi planlı bir sürecin ve BOP planının tuzağına düştük.

Tabi olarak AKP aklı bunu başaramayacaktır. Buna müsaade etmeyeceğiz. İsterlerse o topraklarda milyonlarca insan ölsün bu kafayla süsledikleri masalları gelip kendilerini vuracaklar.

Armageddon, Hadis-i Şerifler’e göre Hatay’dır, bir başka rivayete göre Kudüs ve Yafa bölgeleridir. 

Atatürk tarafından Türk topraklarına katılan Hatay bu açıdan çok önemlidir .Bu durumda hedef Türkiye olup , bizimkilerin gösterdiği hedef bir yanılsamadır.

Türkiye, Suriye ile savaşıp Suriye’yi işgal edince, “Türkiye, emperyalist emelleri için Suriye’yi işgal etti” diyerek bir kamuoyu oluşturacak, içerden ve dışardan Türkiye’ye saldıracaklardır mı?

Şu anda devam eden Afrin operasyonuna aynı tepkileri veren dünya devletlerini gözümüzün önüne getirelim .

Bu aşamaya gelinirse sonuçları bizim açımızdan vahim olur. ABD tarafından başkent ilan edilen Kudüs`e , Süleyman mabedini dikme çalışmaları bile Suriye savaşıyla planlanmıştır.

Bu süreç AKP eliyle ve MHP desteğiyle bir müddet daha götürülebilir. Bir müddet sonra maalesef denilecektir. Türk ekonomisi buna dayanmaz.

İçeride Rus ve ABD tuzağına kimse dikkat çekmiyor.

Buraya kadar her şey kötü gibi. Kötü olanları yaşayacağız .İyi olanlar gerçekleşsin . Bu sürecin sonunda doğacak olan Güneş Türk milleti için doğacaktır. Bazı şeyleri açık etmesekte sabır ve zeka bize aittir .

Ankara Kitap fuarına geliyorum . Üç kitap ve bir konferans. Konferansım 17 Şubat 2018 Cumartesi günü ATO kongre ve fuar alanında konferans salonunda 17:40 `ta başlayacak .17 – 18 Şubat tarihlerinde tüm gün imzaya devam edeceğiz .

Ankara için sürpriz ve yepyeni bir kitapla geliyorum . Şu an son işlemler ve elden geçirmeler yapılıyor . Diğer iki kitabım RABITA Uğur Mumcu`dan sonra ve Atatürk`ün yasaklanan kitabı imza için şimdiden hazır. Unutmadan ! Doğu Kitabevi – Ulak yayıncılık olarak Ankara kitap fuarında olacağız.

Herkesi bekliyoruz . Sevgiyle kalın …

H.Hakkı Kahveci

12. Ankara Kitap Fuarında Buluşalım

www.medyasiyaset.com

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

10 Kasım ve Atatürk

Medya Siyaset Medya Siyaset – Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı …