Kahveci 21 Eylül’de yazmıştı. Teşhis doğru çıktı .Terör okulları hedef aldı.

21 Eylül 2012 tarihinde Yeniçağ medya gurubu Günboyu gazetesinden yazdığı gazete köşe yazısında terörün yeni hedefinin okullar olduğunu dile getirmişti.

Yazar ve uluslararası politika,terör stratejisti Hüseyin Hakkı Kahveci; Teröristlerin Okullara saldıracağını öngördü.

Yazar, Stratejist Hüseyin Hakkı Kahveci; Teröristlerin Okullara saldıracağını öngördü ve 21 Eylül 2012 tarihinde yazdığı gazete köşe yazısında dile getirdi.

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde Altınsu Köyü Atatürk İlköğretim Okulu, dün gece saat 01.00 sıralarında bir grup terörist tarafından ateşe verilerek yakıldı. Okul, kullanılmaz hale geldi. Okulu yakan teröristler, gece karanlığından faydalanarak kaçtı.

Köylülerin haber vermesi üzerine bölgeye giden güvenlik güçleri ve itfaiyenin müdahalesiyle yangın söndürüldü. Bazı duvarları yıkılan okulun kullanılmaz hale geldiği bildirildi. Okulu yakan teröristler için bölgede operasyon başlatıldı.

Diyarbakır’da teröristler dün okullara Molotof kokteyli saldırılar düzenlemişti.

Yazar, Stratejist Hüseyin Hakkı Kahveci; bu konudaki görüşlerini Teröristlerin Okullara saldıracağını 21 Eylül 2012 tarihinde yazdığı gazete köşe yazısında dile getirdi. ( e-haberajansi.com )

http://gunboyugazetesi.com.tr/gunboyu_yazarlar/Huseyin_Hakki_Kahveci/21092012_HHK.php

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Yılın Turizm Profesyoneli www.lettime.com CEO’su Hüseyin Hakkı Kahveci

Tur- Yön ödül töreni ünlüler geçidi gibiydi. Yönetmen Osman Sınav, Gazeteci Can Ataklı ,Sonar Başkanı …