Hüseyin Hakkı Kahveci Kitapları “Yüzyılın Hilesi Sandıktaki Hülle”

Yüzyılın Hilesi Sandıktaki Hülle (2014)
Yüzyılın Hilesi Sandıktaki Hülle (2014)

Zaruret hâsıl olunca hülleyle iktidar olursan, muktedir olamazsın. AKP 21.Yüzyılın başında Türkiye Cumhuriyetine hükümet eden parti olarak iktidara geldi. Mühim olan iktidar olmaksa her şey mubah. Aklınıza ne gelirse, Demokrasi tramvayına binildi mi inmemek gerekiyordu. Her seçim AB normları, o yasaları bu yasaları adı altında AKP’ye kanun kılıfıyla kazandırılan seçim ortamı yaratıldı.

Biz bu filmi 12 yıldır seyrederken, 30 Mart gecesi film koptu. Her şey o kadar aleni yapılıyordu ki geçmişe dönüp bakınca şu soruyu sormak gerekiyor 2002-2014 yılları arasında yapılan tüm seçim ve referandumlarda 30 Martta yaşanan şaibe ve hilelerin hiç birisi yaşanmadı mı?

Bu kitapta yaşanıp yaşanmadığını ele aldık. Anladığımız şu ki sandıkta hülle var. Türkiye’de seçimlerde hile ve şaibe yaşandığına artık Türkiye’nin %50sinden fazlası ve bunun yanında tüm Dünya ABD, AB, NATO ve diğer birçok ülkenin uzmanları inanıyor. Bizde bu hilenin, şaibenin izlerini takip ettik.

Türkiye’de seçimler bu kitaptan sonra daha adil yapılacak. Seçimlerde yaşanması muhtemel birçok hile, hülle bundan sonra yapılamayacak. Dönüp geriye baktığımız zaman hiçbir şey için geç değil.
(Tanıtım Bülteninden)

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma Çıktı

“Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma Yahuda” Çıktı!

Bundan önce yazmış olduğum kitaplarımda gerçekle yüzleşildiği gibi, bu kitapta bilmediğiniz bir çok gerçekle karşılacaktır.Yazdıklarım …

2 Yorumlar

  1. Mükemmel.okuyacağım.

  2. Seçimlerde yapılan tüm hile, bulleleri bildiğimizi varsayalım. Önemli olan secmen sandık listesinden baslayarak, hülle ve hileleri engelleyecek örgütlenmedir. 2014 seçimlerini CHA 2017 Anayasa ref. sonuclarini AA ve Fox TV ilan etti.

    Çalışmalarınızı takdir ediyorum.