Dugin: İkinci ATATÜRK’ün Geleceğini Çok İyi Biliyor

Erdoğan ve Bahçeli bunu engellemek için Suriye masalı adı altında RUSYA ve İngiltere ile Türk’ün yüz yıl önce esaret altına alındığı gibi önümüzde ki yüz yıl esaret altına alınması için Çin’in ve İran’ın dahil olduğu bir dizi gizli ittifak yapmış bulunuyor gibiler.

Bunların en çok saydığı adam olan DUGİN ! 

Bakın Türk dünyası ve Türkiye için ne tür bir plan yaparak uygulamaya sokmuş. 

“Nasıl bir tehlikeyle karşı karşıyayız?

Bazılarına göre Gelecek Putinizm olacakmış, yahu beyinsiz MAL bizim için S400 veya Patriot ikisi de tehlikeli.

Dugin’in Rus Jeopolitiği-Avrasyacı yaklaşım kitabından bir kaç sayfa paylaşıyoruz. Mideniz kaldırabiliyorsa okuyun ve nasıl bir tehlikeyle karşı karşıya olduğumuzu anlayın:

Sayfa 80:

Orta Asya’yı (Pakistan, Afganistan, Türkiye’den geri kalanlar veya “İran yanlısı değişim sonrası Türkiye” dahil) Rusya ile birlikte denetimi altında tutan İran, Moskova’nın öncelikli çıkarlarının merkezindedir.

(Türkiye’nin ya bir kısmını ya da tamamını İran hegemonyası altına alacakmış)

Sayfa 159:

Tataristan ile Başkurdistan’ın jeopolitik ilişkilerinin pekişmesi Rusya için son derece tehlikelidir. Çünkü Başkurdistan’ın güney idari sınırı, teorik olarak Türk-İslam ayrılıkçılığının üssüne dönüşebilecek olan Kuzey Kazakistan’ın yakınlığından geçmektedir. Söz konusu durumda, Heartland’ı en korkunç tehlike-karasal mekanın tam ortasından Türk mızrağı ile paramparça olma beklemektedir.

(Bizim Turan dediğimiz adamın kabus senaryosu)

Sayfa 182:

Buradan hareketle, heartland, Türkiye’ye ve “Panturanizm” taşıyıcılarına karşı sert bir jeopolitik savaş ilan etmelidir. Bu savaşta Rusya’nın başlıca müttefiki, İslamcı Ari İran olacaktır. Orta Asya, iki küresel Hint-Avrupacı gerçeklik -Ruslar ve Farslar- arasında dikey olarak “yayılmalıdır”. Bu hususta Türk mekanında yerel özerk kültürel eğilimleri ayrıştırmak ve klanlar, boylar, “uluslar” vs. arasında geçimsizliği şiddetlendirmek için elden gelen her şeyi yapmak lazımdır.

(En salakların bile anlayacağı bir savaş ilanı) 

Bütün Türk’ler delirmek üzeredir.  Ve SİYASETÇİLERE karşı çok çok sert olacaklardır.

Bedeli var yapılan her işin.

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Gök Börü – Mavi Kurt

Gökbörü, Bozkurt’un tüyü gök renginde (açık mavi) olanıdır. Türk efsane ve destanlarına göre Gökbörü, 100 …