Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

DOKUZU BEŞ GEÇE KARARDI TÜRKİYE

10 KASIM

Atatürk’ün  ebediyete intikal ettiği belirtilen gecede gizli kalmış birçok soru işareti yer alıyor.

Öyle ki ! Bu konuda kitap yazmış olanlar bazı bilgilere henüz ulaşamamış. Herhalde  bu konuyu önümüzde ki aylarda bir kitap yazarsam  a`dan z`ye belgeli olarak açıklayacağım.

En önemli argümanlarım ise İngiliz hegemonyası tarafından 1700 yılından itibaren yıkılan Türk devletlerinin yerine sadece bir Türk devleti kurulabilmişti. Bunun adı Türk Cumhuriyeti olarak tarihe geçti . İngilizler, Atatürk önünde siyasi ve diploması alanında yenilgiye uğradılar. “Güneşi batmayan imparatorluk” Atatürk tarafından ince bir diplomasiyle tarihe gömüldü.

Osmanlı İmparatorluğu İngiliz ve destekçi devletleri tarafından tarihe gömülürken, bedeli mukabil İngiliz İmparatorluğu bir Osmanlı Türk Subayı olan Mustafa Kemal Atatürk tarafından yıkıldı.

Bunu bütün dünya kabul etti. Mağlubiyet İngilizleri kesmemiş olacak ki! Hedeflerinde olan isim Mustafa Kemal Atatürk`e karşı birçok suikast girişiminde bulunan yapıları desteklediler.

Mesela HİLAFET kaldırıldı diye kraliçe destekli Aga Hanlar tarafından Atatürk`ü öldürmek üzere gelen suikastçiler.

Şeyh Sait ve Dersim isyanlarında olan İngiliz parmağı ve desteği ..

En önemlisi kuşkusuz İngilizler tarafından Ortadoğu`ya hançer gibi saplanacak olan İsrail devletine bizzat Atatürk`ün karşı çıkarak 1937 yılında  Hakimiyeti Milliye gazetesinde yer alan “Kudüs`ü  Yahudi ve Hristiyanlara çiğnetmeyeceğiz. Gerekirse kan dökeriz .” açıklamasıdır.

Bunun yanında içeride Atatürk`ün silah arkadaşım dediği ve şu anda ismini yazmayacak olduğum bazı önemli isimlerin İngilizler ile Atatürk`ü yalnızlaştırma politikası izleyerek Türk devletini ele geçirme planı adım adım işlemiştir.

Özellikle Mason localarının kapatılması sonrasında yurtdışı bağlantılı Türk düşmanı bazı masonik odaklar harekete geçmişti.

Mason locaları ile iç içe çalışan İttihat Terakki Cemiyeti’nin Osmanlı İmparatorluğu’nu nasıl uçurumun eşiğine sürüklediğini bilen Atatürk, mason localarını kapatmak istiyordu. Kapatma görevini ise dönemin Mason İçişleri Bakanı Şükrü Kaya’ya verdi. Şükrü Kaya Atatürk’e uzun süre direnmeye çalıştıysa da başarılı olamadı.

Kitabım “Atatürk’ün yasaklanan kitabı” 1936 yılında Bakanlar kurulu kararı ile dönemin İç işleri bakanı Şükrü Kaya tarafından toplatıldığının belgesini sunmuştuk. Karar Atatürk`e rağmen bizzat İnönü tarafından Bakanlar kurulu kararı ile alınmıştı.

Artık bütün gerçekliğiyle Pakrudini ve Bedirhan yapılarıyla yüzleşmek ve hesaplaşmak gerekiyor. Atatürk bu yapılar tarafından İngiliz entellijansı adına TÜRK CUMHURİYETİ yok edilerek yerine bugün yaşadıklarımızın tekamülü için öldürülmüştür.

9 / 11  Atatürk öldürülürken aynı gece dünya siyonizmi bayram yapıyordu. Artık İsrail Devleti için engel çıkartacak dünyaya bedel bir Türk yoktu.

11 / 9  11 Eylül ikiz kuleler saldırıları ile dünya siyonizmi yine bayram yapıyordu. Çünkü BOP projesi ile Büyük İsrail Devleti için süreç başlamıştı.

Bugün Atatürk`ü hedef alan tüm yapılar Türk milletini ve Türkiye Cumhuriyetini hedef almışlardır. Türk yok diyenlerle mücadelemiz sonuna kadar sürecektir.

Şahsım adına yanımda on binlerle bu mücadeleyi vereceğimi biliyorum.

Aziz Atatürk bize öyle bir güç veriyor ki! Hep beraber yaşayıp göreceğiz. Bizler ATA TÜRKÇÜLER kazanacak.

Siyasi hayatında otuz dört defa BOP eşbaşkanı olduğunu söyleyenler bugün nedamet getirseler bile artık geç kalmışlardır. Her şey önümüzde pürü pak olarak duruyor . Biliyoruz ki!

Maskeli balo bitti.

10 Kasım ömrümün en acı günlerinden birisidir. İlla gün gelmiştir. 2019 yılına şurada ne kaldı .

Aziz  Atatürk`ün  fani aleme göç edişinin yıl dönümünde Türk milleti adına rahmet ve minnetle tekrar anarken Türk töresi yıllar geçse de işleyecektir.

Gün Türk milletine doğuyor.

Ricamız var unutmadan..

Son kitabım “MÜHÜRLÜ VAGON” çıktı.

EZBER BOZAN KİTAP “MÜHÜRLÜ VAGON“ ON BEŞ GÜNDE İKİNCİ BASKIYI YAPTI

Ve bir hatırlatma diğer kitaplarım..

  • RABITA – Uğur Mumcu`dan sonra
  • Atatürk`ün Yasaklanan Kitabı
  • Yahuda – Atatürk ve Cumhuriyete kuşatma.. Okuyunuz.

Hüseyin Hakkı Kahveci'nin Kitapları

Dost, İnkılap, Sözcü, Kitapyurdu, Remzi ve D&R, Kitapsan kitabevleri ve online internet satış sitelerinden temin edilebiliyor.

Sevgiyle kalın! Atatürk`te kalın!

Atabey H. Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Atatürk’ün Bestelettiği İlk Türk Operası Özsoy’daki Önemli Mesajlar

Ulu Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizzat yazdığı satırları içeren Özsoy operasını bilir misiniz? Özsoy …