TSKGV Vakıf Senedinde Yapılan Değişikliğin Amacı Nedir?

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’nın (TSKGV) vakıf senedinde değişiklik yapılarak varlıklarının satışına olanak sağlanmış. Ayrıca, Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu -başta CB olmak üzere- siyasiler ve AKP’li sivil bürokratlar ile yeniden yapılandırılmış. Kısaca ele geçirilmiş.

TSK güçlendirme vakfına bağış yapanların hiç birisi AK MANİA değil. AKAPE,TSK güçlendirme vakıf senedinde değişiklik yapıp kendilerine yontarak çökmüşler. Otomatikmen silah fabrikaları el değiştiriyor. Yönetim kurulu yandaşlarda. TSK güçlendirme vakfına bağış yapmak artık zor.
TSK ‘ya bundan sonra nasıl güvenelim?

Buradan devam edelim. Aselsan ve diğer silah fabrikalarının çoğunluk hissesi TSK güçlendirme vakfına ait. Haziran ayında patent tescillemesi yapılıyor. Sonra, SWAP ile KATAR’DAN para alınıyor. Öncesinde TSK güçlendirme vakfı ele geçiriliyor. Sonra, KATAR’A hisse devri yapılıyor.

Muhalefet partilerinin milletvekillerine, emekli milletvekillerine maaş ödenecek, neden ses etmiyorlar?

Nerde Perinçek bey, Ümit Özdağ, Kılıçdaroğlu, Akşener, Davutoğlu, Karamollaoğlu, Babacan, İnce Hepsi bu hizmeti beraber yapıyorlar.

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Gök Börü – Mavi Kurt

Gökbörü, Bozkurt’un tüyü gök renginde (açık mavi) olanıdır. Türk efsane ve destanlarına göre Gökbörü, 100 …