SED Ne Demektir?

Bütün sınırlarda SED örmek yani Misak- ı Milli’yi ATATÜRK SEDDİ ile yani Atatürk Devlet Algoritması, Akıl, Bilim ve gerekirse SAVAŞARAK muhafaza etmektir.

ANADOLU KALESİ ne demektir?

Şöyle mi yani..
ANADOLU’nun bir yerine Kürt Kalesi, bir yerine Türk Kalesi dikerek KARAKOL KALELERİ ile Anadolu seddini kurabilir misin? Bunu sana kim söyledi?

Sahi ANADOLU KALESİ ha…
Hani Atatürkçü ve bizim sloganımız olan 1924 Anayasasını savunuyordun.
Ben yanlış anlıyor olabilir miyim acaba?

Anadolu’yu KALELER ile koruyamazsın. Kalelerin içinde yaşatacak olduğun yancıları korurken, kaleler arasında kalan halk öldürülür. Kaleler ,bu düzende BÖLÜNME’yi temsil eder. Beylikler dönemi gibi mi?

AKP VE MHP, 24 Kalkınma ajansı kurarak zaten zemini hazırladılar. Aynı söylemi ifade ediyorsunuz. Bizim sloganımız olan ATATÜRK seddi yerine Anadolu Kalesi demek absürt olmuş. Atatürk ve Devlet yönetim algoritmasından bi haber oldukları böylece teyit edildi. Ay hattını bilmemek, taşınan unvanlara HALAL getirir. Anadolu Kalesi, eyalet sisteminde geçerli olur.
Atatürk seddi ise TÜRK ULUSU, TÜRK KUDRET VE KABİLİYETİNİ ortaya çıkartır. Bu nedenle Türk Milliyetçiliğinin doğru tanımı TÜRK’LER VE TÜRK ‘LÜK olup öğrenmeniz gereken çok şeyi öğrenerek konuşunuz derim.

Atatürk Seddi ” Bölünmez Bütünlüğü temsil eder. İç ayrılıkçı ve bölücüleri, Doğu- Batı-Kuzey-Güney…
Tüm Türk Cumhuriyeti düşmanlarını ķorkutur. Çünkü, adı ATATÜRK…

Anadolu bir coğrafyanın adıdır. Anadolu’yu elde tutma planı Anadolu Kalesi dediğiniz anda, BATI VE DOĞU hatları sevinir. Çünkü, sözde Türk Milliyetçiliği, Emevi İslamcılığı, İngiliz Solculuğu üzerinden böldükleri tüm kütleler harekete geçer.
ÜMİT ÖZDAĞ HOCA ,sözlerinizi düzeltirseniz sevinirim. Yok diyorsanız o zaman ATATÜRK SEDDİ, BÜYÜK ŞEREFLİ CEPHE’DE olmayacağınızı beyan etmiş olursunuz. Biz bilelim, Kimde Atatürk ve Türk ne kadar?

Yavaş yavaş tespite mazhar ediyorlar. Mesela, Çin Seddi “Türk’lerden Çin’i korudu.” Stratejist isen, Atatürk’ün KAFKAS SEDDİ planı ortada. Kaleler yıkılır hoca. İlla bizi taklit edeceksen, buradan yürüme bence.

Masa, Atatürk~Atabey19 Türk Ocakları…
Gelenle konuşuruz.
Gelmeyeni yok sayarız.
Bundan sonra sağa ,sola sarkan tek bir parti yancısı görür veya duyarsak biline.
Cengiz töresi uygulamaktan kimse imtina etmez.

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Atatürk’ün Bestelettiği İlk Türk Operası Özsoy’daki Önemli Mesajlar

Ulu Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizzat yazdığı satırları içeren Özsoy operasını bilir misiniz? Özsoy …