İstikbal Göklerdedir-Şifre:19

MELEKLERİN SELAMLADIĞI BÜYÜK KOMUTAN: MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 

Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ölmeden önce sarf ettiği son söz ”VE ALEYKÜME SELAM” olmuştur. 

‘’Bunlar o kimselerdir ki, Melekler ruhlarını tertemiz olarak alır ve onlara SELAMÜN ALEYKÜM derler’’NAHL-32

‘’Eğer o kimse Ashab-ı Yeminden ise,Melekler Ona; ‘SELAMÜN ALEYKÜM(sana selam olsun) derler.”VAKIA-90:91  

Atatürk’ün ölümüyle ilgili birçok iddianın gündeme geldiği yıllarda cevabı verilemeyen önemli sorular; Atatürk’ün ölümünde neden otopsi yapılmadığı ve analiz edilmek üzere kan tahlili yapılmamış olmasıdır. Fazla alkol tüketmediği bilinmesine rağmen kendisine siroz teşhisi konulup, siroz ile alakalı olmayan ilaç ve tedavi yöntemlerinin uygulanması da kafalarda soru işareti oluşturmuştur. Atatürk’ün hastalığa ilk yakalandığı dönemlerinde ‘’Beni Türk hekimlerine emanet ediniz’’ sözüyle aslında milletine bir mesaj verdiği gayet açıktır, Atatürk kendisine karşı bilinçli ve sistematik bir öldürme girişiminin olacağından şüphelenmiştir. O dönemlerde mason kökenli doktorlarında Ata’nın sağlığıyla ilgilendiği göz önünde bulundurulduğunda bu şüphelerin ne kadar gerçekçi olduğu ortadadır.

Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ölmeden önce sarf ettiği son söz ”VE ALEYKÜM SELAM” olmuştur. Bu olayı aktaranlar dönemin Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Hasan Rıza Soyak başta olmak üzere Ata’nın başucundaki doktorları olmuştur. Bu olaya o gün şahit olanları şaşırtan şey Atatürk’e odada olan hiç kimseden herhangi bir selam verilmemesine rağmen kimden selam alıp bu karşılığı vermiş olmasıdır. Bu şaşırtıcı olayın tek bir açıklaması vardı ve bu ‘’Selam’’ olayını Kuran şu şekilde açıklıyordu;

‘’Bunlar o kimselerdir ki, Melekler ruhlarını tertemiz olarak alır ve onlara SELAMÜN ALEYKÜM derler’’NAHL-32

‘’Eğer o kimse Ashab-ı Yeminden ise, Melekler Ona; ‘SELAMÜN ALEYKÜM(sana selam olsun) derler.”VAKIA-90:91

ATATÜRK’ün ölüm anında “VE ALEYKÜM SELAM” diye verdiği karşılığın muhatabı onu yücelten Meleklerdir. ‘Ashab-ı Yemin’ olmak demek MUHAMMEDİ makamına tabi olmaktır, şuurda TÜRK fıtratında MUHAMMEDİ olanlara ‘MUHAMMEDİ TÜRK’ denir. Unutulmuş Türklük şuurunu bize hatırlatan ATA-TÜRK olmuştur.

Türk Milleti şu hakikati artık bilmelidir ki; ona üstün niteliklerini veren 2 MUSTAFA vardır.. Biri Hz. Muhammed MUSTAFA (sav.) diğeri MUSTAFA Kemal Atatürk’tür.. Bu iki yüce insanın verdiği son mesajı anladığın gün sende ‘MU-HAMMEDİ TÜRK’ olacaksın..! en kadim medeniyetin sahibi ‘MU’ uygarlığını kuranların Türk Milleti olduğunu unutma..! Hz.MU-SA’ya kavim olan gerçek ashab-ı yemin yine sendin…! Hiçbir isim ve vasıf tesadüfen konulmamıştır hepsini tayin eden bir olgu vardır buna MU-KADDERAT denir.

Sadece bu değil . İSTİKBAL GÖKLERDEDİR , Çünkü biz yaradana inanıyoruz. ERLİK denilen kötülük tanrısına inanmıyoruz. Bu yüzden İSTİKBAL GÖKLERDEDİR. 

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Gök Börü – Mavi Kurt

Gökbörü, Bozkurt’un tüyü gök renginde (açık mavi) olanıdır. Türk efsane ve destanlarına göre Gökbörü, 100 …