IŞİD bu yüzden İsrail’e saldırmıyordu

-Türkiye Cumhuriyeti 1938 ‘den bugüne vasat ve TÜRK olmayan siyasetçiler tarafından yönetilmektedir.

– İsrail, kurulmadan önce bugünleri planlamış zeka sahibi insanların oluşturduğu refleksleri güçlü bir devlet sistematiğidir.

– Erdoğan iktidara siyonistler tarafından bu yüzden getirildi. Erdoğan ismi bugün yaşadığımız günün ŞAH MAT hamlesiydi.

 

Kanlı  cehennem planı! ODED-YINON ve Türkiye

Yazı dizimiz neredeyse bir ay süreyle devam edecek.  www.parlamentohaber.com Genel yayın yönetmeni ve tevazu göstermeksizin STRATEJİK düşünce ve başarılı analizler konusunda kimseyle rekabet yapmıyorum. Sosyopolitik ve  jeostratejik bakışlar eşliğinde önümüzde yaşayabileceğimiz süreçleri harfiyen sosyal medya hesaplarım ve köşe yazarlığını sürdürdüğüm haber sitelerinden açıklıyorum.

Şu ana kadar kitaplarım ve konuşmalarımda izah ettiğim süreçler, sapma olmaksızın Türkiye ve dünya gündemine oturmuştur.

 

TÜRKİYE’Yİ KİMLER YÖNETTİ

Bu sıkıntılı süreçte Türk milleti adına edindiğimiz görev birikimimiz hiçbir siyasi parti ve cemiyetle bağlantılı değildir. Sadece ve sadece PARTİSİZ ATATÜRKÇÜLÜK doktrini ile Türk milletinin tüm katmanlarının ATA TÜRKÇÜLÜK etrafında birleşmesini ve kaybettiğimiz TÜRK ULUSU bilincinin yeniden kazanılması için çaba sarf etmekteyiz.

İsrail, kurulmadan önce bugünleri planlamış zeka sahibi insanların oluşturduğu refleksleri güçlü bir devlet sistematiğidir.

İsrail bu boşluğa 1938 sonrası Mustafa Kemal Atatürk’ün yokluğunda ulaşmıştır. Türkiye Cumhuriyeti 1938 ‘den bugüne vasat ve TÜRK olmayan siyasetçiler tarafından yönetilmektedir.

İsrail ise çok iyi askeri ve siyasetçi olan kişiler tarafından yönetilmektedir. Bugün Türkiye düştüğü boşluğa vasat siyasetçiler tarafından yönetildiği için düşmüştür.

Yazı dizimizin konusu kanlı cehennem planı olarak adlandırdığım tevrati olan ODED – YINON planı olup öncesi ve sonrası ile durumu değerlendireceğiz.

Yazı dizimizin başlangıç kısmına bir Amerikan deniz komandosu tarafından kaleme alınmış anılar üzerinden başlayarak asıl plana kısa olarak geçelim.

 

AMERİKALI ESKİ ASKER: IŞİD, İSRAİL İSTİHBARATIDIR

“Terörle mücadele konusunda şu anda yapılanların dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek olmadığını” söyleyen O’Keefe, Ortadoğu’daki mücadeleyi daha iyi anlamak için “Oded Yinon’un ‘1980’lerde İsrail’in Stratejisini’ okumanız gerektiğini söylüyor.

İsrail’in temel hedefinin “Büyük İsrail Projesi” doğrultusunda genişlemek olduğunun altını çizen O’Keefe, “Komik gelebilir ama DAEŞ’in açılımı İsrail Gizli İstihbarat Servisi (Israel Secret Intelligence Service) olabilir.” derken, bizim siyasetçilerin  ISIS üzerinden sıkıştıkları günler geliyor aklıma. “Öfkeli sünni çocuklar” demeleri gerçekten aklımdan çıkmıyor.

O günlerde Başbakan olan Erdoğan “İŞİD – İstanbul Şam İslam Devleti” dediğimiz zaman hemen ismin değiştirilmesi talimatını vererek DEAŞ demişti. Hala bu kaçış hafızamdan çıkmaz.

İsrail istihbaratı MOSSAD , İstanbul – Beyoğlu adresinde Mısır apartmanı 13 numarada kurulmuştur. Buradan devam edersek İŞİD ya da ISIS açılımında olan şifreler açığa çıkmış olur.

Kenneth O’Keefe ile devam edelim.

1989 yılında Körfez Savaşı’nda ABD Deniz Komandosu olan Kenneth O’Keefe, eski bir Amerikan Deniz Komandosu ve savaş karşıtı aktivist olan, Rusya’nın RT kanalında yaptığı yorumla ezberleri bozmuştu İsrail’in temel hedefinin “Büyük İsrail Projesi” doğrultusunda genişlemek olduğunun altını çizmişti.

 

IŞİD NEDEN İSRAİL’E BİR KEZ BİLE SALDIRMADI?

Irak’ın parçalanmasının bir plan olduğunu ve bunun başarılı bir şekilde yerine geitirldiğini belirten O’Keefe, her şeyin İsrail Yahudi Devletine büyük yarar sağladığına dikkat çekiyordu. IŞİD üzerinde Amerika’nın parmak izi olduğunu belirten O’Keefe, “Bana şu sorunun yanıtını verin: IŞİD (DAEŞ) olsun, El Nusra olsun ya da el Kaide bir kez olsun İsrail’e saldırmadı? Bırakın saldırmayı IŞİD militanları İsrail’de tedavi ediliyor” demişti.

Unutmayın!

Sadece İsrail değil, aynı zamanda Türkiye lojistik ve sağlık merkezi üssü konumundaydı. Erdoğan gibi İslamcılığı bırakmayan bir siyasetçi böyle İsrail ile iş tutuyordu.

Hedef ortaktı.

Hep söylerim.

Erdoğan iktidara siyonistler tarafından bu yüzden getirildi. Erdoğan ismi bugün yaşadığımız günün ŞAH MAT hamlesiydi.

 

AMERİKA-İSRAİL VE İNGİLTERE PLANI

IŞİD’in İslamla bir ilgisinin olmadığına ve İslam’a savaş açıldığına dikkat çeken O’Keefe, “IŞİD Amerika, İsrail ve İngiltere’nin meydana getirdiği bir canavardır” şeklinde konuşmuştu.

Yaklaşık bir yıldır devamlı olarak bu üç devlet ve perde gerisindeki planlarından bahsedip duruyorum. Bunları tek başına TV ekranlarında söyleyen benim.

Çünkü Türk Milletinin bir evladı olarak bunu bu millete aktarmak zorundayım.

Aktarmazsam  yaşadığım onca acı ve sıkıntıyı yok sayarak yandaş olmam gerekirdi.

 

O’KEEFE KİMDİR?

Birinci Körfez Savaşı’na donanma komandosu olarak katılan Ken O’Keefe, daha sonra savaş karşıtı bir aktivist olarak eylemlere katıldı. 2003 yılında Irak savaşını önlemek için “canlı kalkan” olan O’Keefe Bağdat’a gitti.

Irak Savaşı nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlığını reddeden ve ve pasaportunu yırtan O’Keefe, büyükannesinin İrlandalı olması nedeniyle İrlanda vatandaşlığına geçti. O’Keefe Ağustos 2008’de Özgür Gazze Hareketi’nin Gazze ablukasını kırma amacıyla gönderdiği gemilerden birine kaptanlık yaptı ve kendisine Filistinliler tarafından Filistin vatandaşlığı verildi. Hayatını değiştiren etkenlerden biri olan eylem ise Filistinli Fadiwa Dajani ile evlenmesi oldu.

Yazı dizimizin birinci bölümünü bugün için tamamladık. Bundan sonra yazı dizimizin devamı olan ODED – YINON planının net bir şekilde anlaşılır halde siz değerli okurlara açıklayacağım.

Hakkı Kahveci

Parlamentohaber.com | Korku yok!

 

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Gök Börü – Mavi Kurt

Gökbörü, Bozkurt’un tüyü gök renginde (açık mavi) olanıdır. Türk efsane ve destanlarına göre Gökbörü, 100 …