Hüseyin Hakkı KAHVECİ | Papaz pilavı

Hüseyin Hakkı KAHVECİ | Papaz pilavı

Sağolsunlar AKP kadrolarının yaşayarak öğrenme zihiniyetleri sayesinde yüz yıl sonra önümüze yine PAPAZ PİLAVI geldi . Yüz yıl önce olduğu gibi HAHAM soğanı ile karıştırılmış ve ATOM denilebilecek halde önümüze sürülmüş .

Hüseyin Hakkı KAHVECİ
@hhakkikahveci
kahvecihakki@gmail.com

Hep derim .. PAPAZ  her gün pilav yemez. Fakat , Müslüman her gün PAPAZ PİLAVI veya HAHAM soğanı yer. Çünkü akıl oyunlarından bir haber , çaresizce son bin yıl ve ölümü bekleyen , bir türlü ayağa kalkamayan MÜSLÜMANLAR artık bundan sonra ayağa hiç kalkamaz.

Kaleşnikof tüfeği , atom bombası zannedecek kadar beyinsizler ve kara cahillerle uğraşıyoruz. Çünkü , Müslümanlığı anlatan kara cahiller bin yıldır  Papaz ve Haham efendilerine hizmet ediyor .

İKİ YÜZYILDAN BERİ İNGİLİZ DEVLETİ İÇİN ŞARK MESELESİ,TÜRKLÜĞÜN ANADOLU’DA YOK EDİLMESİ MESELESİYDİ,BUGÜN BOP PROJESİ OLARAK ÖNÜMÜZE GELDİ..

İNGİLİZ BAŞBAKANI GLADSTONE, 1876 DA ŞARK MESELESİNİN NİHAİ AMACINI ŞU KİN TAŞAN SÖZLERİ AÇIKLAR:

“TÜRKLERİN, DÜNYA YÜZÜNDEN KÖTÜLÜKLERİNİ KALDIRMANIN BİR TEK YOLU VARDIR, O DA ONLARIN VÜCUTLARINI DÜNYA YÜZÜNDEN KALDIRMAKTIR!”

BU GÜN ORTADOĞU PROJESİ ADI VERİLEN PROJE 200 YIL ÖNCEKİ ŞARK MESELESİNİN BİREBİR DEVAMIDIR ŞARK MESELESİ GİBİ B.O.P’NİN DE TEK AMACI TÜRKLERİN ANADOLU’DA YOK EDİLMESİ KALANLARINDA ANADOLU’DAN ÇIKARILMASIDIR.TARİHİN EN BÜYÜK HAÇLI SALDIRISI İLE KARŞI KARŞIYAYIZ.BUGÜN BU SALDIRI ETNİK VE DİN MASKELİ HAİNLER TARAFINDAN YAPILIYOR.

Bu yüzden MÜSLÜMAN olan ülkemiz insanı her gün PAPAZ PİLAVI yiyor . Anlatıyoruz ! Anlamak istemiyor . Bu durumda Yunan, İngiliz, İtalyan , Fransız, Rus  bir daha üstünden ezip geçerse belki anlar.

Yok anlamaz ! O zaman sorunu itlaf yöntemi ile savaş kuralları içerisinde çözmek zorunda kalanlar olabilir.

PAPAZ pilavını daha taze ve sıcak yedirmek için yaşananlardan aklınızı başınıza devşirin dedikçe baktık ki , kafaları lağımın içine daha çok sokmayı yeğleyen milyonlar var.

Emin olun yaşayan ölüler için gerçek ölüm çok daha kolay olacak . Gereksiz milyonlar kendi kendilerini dinamitliyor .Bir şey değil , etraflarına da zarar veriyorlar .

Bakalım BOP bugünlerde nasıl işliyor?

– ABD Karadeniz’e savaş gemisi göndermek icin Türkiye’ye başvuracak.Gemileri Azak Denizine gönderecek. Montreux Sozlesmesi’ne göre Karadeniz’e kıyısı olmayan ülkeler: Asgari 15 gün önceden başvurmalı.

Aynı ülkenin Karadeniz’deki gemileri toplam 30 bin tonu geçemez . Aynı gemi Karadeniz’de 21 günden fazla kalamaz.

-Ukrayna’da ayrılıkçı Rus yanlısı unsurlarla savaş devam etmekte.

-Rusya 173. hava indirme tugayını Kırım’a taşıdı.

-Katar Ocak 2019 da OPEC ten çıkacak.İran Petrol Bakanı yaptırım uygulanırsa OPEC kotalarına uyumayacağını söyledi.

-Rus Genelkurmay Başkanlığı ABD’nin Orta Menzilli Nükleer anlaşmasını fesih ederse Rusya’nın ABD yi değil bu füzelerin konuşlandığı ülkeleri hedef alacaklarını söyledi.

-ABD ye ait F18 ve C130 tanker uçağı Japonya açıklarında düştü.8 asker öldü.

-Amerikan menşeili Exxon Mobil ve Chevron Azerbaycan’da yürüttüğü petrol projelerinden çıktığını açıkladı.

-Çin, Azerbaycan’dak gerçekleştireceği yatırımlar için 1.17 milyar dolar bütçe ayırdı.Gerçekleşecek yatırım Gence şehrinde demir çelik üzerine 5 fabrika olarak düşünülüyor.

-ABD başkanı Trump, Suriye`çekilme kararını açıkladı . Bu arada PKK TERÖR ORDUSU kuruldu . Afganistan merkezli GOP yani BOP projesinin devamı için düğmeye basılmış oldu . Hedef TÜRK dünyası , Orta Asya ve Hazar havzası .

Bize düşen aşağıda üç , beş çapulcu dediğimiz PKK terör ordusu ile savaşmak . Çözülme süreci sayesinde .

-İngiliz savunma bakanı bir İngiliz savaş gemisinin Karadeniz `e gönderileceğinii ve RUSYA karşısında Ukrayna deniz kuvvetlerine destek vereceklerini açıkladı .

Kuzey rüzgarları yakındır esmeye . Türkiye ise DIŞ POLİTİKASIZ hareketleri yüzünden nereye dönse , ucu sivri mızrak dürtüyor pozisyonunda .

Efendim anlamanız için çok konular anlattım . Ben gerekeni yaptım ve hala yapıyorum .

Bugünlük bu kadar . Sevgiyle kalın ..

Son kitabım “ Mühürlü Vagon “ çıktı .

Ve bir hatırlatma diğer kitaplarım ..

Hüseyin Hakkı KAHVECİ Kitapları’nı satın almak için lütfen görsellere tıklayınız

The post Hüseyin Hakkı KAHVECİ | Papaz pilavı appeared first on Kuzgun Portal.

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı KAHVECİ | Kaşıkcı tezgahı yeni oyun !

Neymiş bu KAŞIKÇI elması bir bakalım . Hani isimler ve olaylar arasında bir örtüşme bağı …