Da Vinci’nin Ünlü Eseri Mona Lisa’daki Şifreler – 2

MONA LİSA tablosu ve barındırdığı gizemler hep konuşulur. Tablonun arka tarafında saklanan bir şeyler olabileceğinden hareketle ARKA TARAFINDA şifreler olarak HHK harfleri 1 – 9- 7 sayılarını tespit etmişler. Bizde açıklayalım.

Lonardo DA VİNCİ ,kendisine verilen sırları yanından ayırmadığı ve halen dünyanın konuştuğu Mona Lisa tablosuna kaydetmiş ve bugüne taşımıştır. Tabi sırların bir kısmını. Hepsi bir kişiye verilmez. Sır taşıyıcıları kendi zamanları ve sonrasında hep dünyanın tanıdığı, bildiği ünlü kimseler olmuşlar.

İncelemeler sonucunda tablonun arka kısmında ulaşılan harfler ve sayı düzenekleri bizim anlattıklarımızla örtüşüyor.

Lonardo Da Vinci’nin devamlı gizemli bulunan en önemli eseri MONA LİSA. İnsanlar hep gördüğüne bakıyor. Arkasını yıllardır göstermediler. Neden şimdi ?

DA VİNCİ ŞİFRESİ KİTAP SERİSİ boşuna çıkmadı. Onlar kendilerine yontsa bile her şey bizim.
O da yakında netleşince her şey ortaya çıkacak.

Özel dijital inceleme bize gösteriyor ki!

Bir anda DA VİNCİ ŞİFRESİ diye ortaya çıkan kitaplar boşuna değil. DA VİNCİ sırrını veya kendisine verilen sırrı tıpkı Barış Manço gibi sanatının içerisinde saklayarak bugün dahi müzelerde koruma altına aldırmış. Bütün mesele HHK ve 19 ve 7 yapılan dijital inceleme sonucunda açıkça görülüyor.

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

Hüseyin Hakkı Kahveci Parlamento Haber Köşe Yazıları

Atatürk’ün Bestelettiği İlk Türk Operası Özsoy’daki Önemli Mesajlar

Ulu Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizzat yazdığı satırları içeren Özsoy operasını bilir misiniz? Özsoy …