Atatürkçü Türk İttifakı

Atatürkçü Türk İttifakı

Hepimizin bildiği üzere ortada bir enkaz var .Bu enkazın adı  CUMHUR ittifakı . Türk milleti için fecaat arz ediyor. Devlet Bahçeli ve MHP tarafından savunulan milliyetçilik , on altı yılın sonunda “Türkçülük bölücülük” diyen Erdoğan `a teslim edildi.

Böylece bir ideoloji daha Erdoğan tarafından tasfiye edilmiş oldu . Olaya bakarsak ! Artık Ülkücülük diye bir ideoloji yok .İsteyen istediği kadar Ülkücüyüm desin . Yine Muhsin Yazıcıoğlu ile vücut bulan BBP , saray çatısının altına girerek ittifaka dahil oldu .

CUMHUR ittifakı acı ama CUMHURBAŞKANLIĞI makamını seçimlere alet ederek seçim kazanmayı düşünüyor.

Bu ittifak ATATÜRK ve TÜRK MİLLETİ demeyen bir ittifaktır. İttifakın büyük partisi AKP ve genel başkanı Erdoğan ,siyasi hayatı boyunca “ Türk milleti ve Türk “ kelimelerini çok nadir kullanmıştır. Sözde Türk milliyetçiliği yaptığını söyleyen MHP ve BBP en nihayetinde maskelerini çıkartmış ve İSLAMİST ittifak olan CUMHUR ittifakına dahil olmuştur. Yani Türk olmayanlarla beraber saf tutmuştur.

Bu hususlara “ Rabıta ,Uğur Mumcu` dan sonra” kitabımda yer vermiştim. MHP geçmişiyle yüzleşecek. Bugün olmasa bile yarın yüzleşmek zorunda kalacak .

Bu ittifak karşısında diğer cephe ne yapmalı? Bu sorunun stratejisi çok basit .

Bir taraf Cumhurbaşkanlığı makamını kullanmaktan çekinmiyorsa ,ve bunu da siyaset sayıyorsa .. O halde Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşları olarak iki hususu öne çıkartmamız gerekiyor .

CHP lideri Kılıçdaroğlu , İyi parti lideri Meral Akşener ,  Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu … Ve tabi diğer partiler…

Bir araya gelerek ATATÜRKÇÜ TÜRK ittifakını ilan etmeliler. Böyle bir ittifak Türk ve Atatürk`ü yok sayan CUMHUR ittifakını tarihi bir zaferle tarihe gömer.

Ülkemiz vatandaşlarının ekseri çoğunluğunun Türk olduğunu ve ATATÜRK sevgilerini bildiğimiz bir gerçektir. Bugün iktidar sahipleri bu konuda azınlık durumundadır. Devlet Bahçeli bey bile Türk demekten imtina ediyorsa, O halde ! İttifak böyle bir çatı altında birleşmelidir.

Böylece birçok siyasi liderin maskesi rahatlıkla düşmüş olur.

Mesela Devlet Bahçeli ve Erdoğan ikilisi bu ittifak karşısında Türk milletini terörist olarak yaftalayamaz. Hayır cephesini teröristlikle suçlayan Erdoğan, yiyorsa Atatürk ve Türk milletine açıktan terörist desin. O çok sevdiği Beştepe sarayından kaçmak zorunda kalır.

Stratejisiz olarak bugüne kadar AKP ile mücadele edenlere bir yol gösteriyorum. Bunu alıp harmanlayabilme durumları var mı bilemem .  Gerek olursa yine yardım ederim .

ATATÜRK VE TÜRK çatısı altında oluşturulacak bir ittifak bu topraklarda yüzde yetmiş beş oya ulaşır.

Tabi biz destek verirsek. Herkes şunu çok iyi bilsin . Birçok siyasi partiden fazla olarak barajı geçer oy çarpanına sahibiz. Bunun yüzde on üçlere ulaştığı bilgisi bana resmen verildi.  Bu yüzden PARTİSİZ ATATÜRKÇÜLÜK ısrarımız devam ediyor. Burada  çelişki var diyenlere cevabım. Bakınız çatı ittifakı partiler destekliyor. Fakat ! Partisiz bir lider aday yapılıyor. Böylece PARTİSİZ ATATÜRKÇÜLÜK ittifakı altında partiler yer alabiliyor. Bu arada aday falan değilim. Ben ATABEY unvanıyla hepsinden daha iyi konumdayım.

Bu arada dikkatimi çekti! Atatürkçüler olarak kitap okuma alışkanlıklarımızı kaybediyoruz. Ya da okunası kitaplar yerine absürt kitapları okumaya devam ediyoruz. Sevgili Atatürkçü ve Türkçüler gerçekten sürü dediklerimize taş çıkartıyorsunuz. Ben şahsen bu konuda ciddi olarak uyarma ihtiyacı hissediyorum . Okuma alışkanlıklarımızı gözden geçirelim .

Bakınız ! Son kitabım “ YAHUDA – ATATÜRK VE CUMHURİYETE KUŞATMA “ okumama gayretinizi anlıyorum .

“ RABITA – UĞUR MUMCU”DAN SONRA “ ve “ ATATÜRK`ÜN YASAKLANAN KİTABI “ okumama gayretlerinizi anlıyorum . Birisi gelecekten veya geçmişten çıkıp gelerek sizleri kurtarmayacak . Atatürkçülük bir devlet algoritmasıdır. Ve ilim ,bilim üzerine kurulmuştur. Bizim her kesimden fazla okuyarak bilgiye ulaşmamız gerekiyor. Anlamsızca gelecek ama okumama gayretiniz gerçekten takdire şayan .

Lütfen okumayın ! Sonra Erdoğan şöyle ,böyle ..

Yok Osmanlı ocakları ,bilmem ne kucakları .. Bakınız ; Erdoğan üniversitelere komünistleri almayacakmış . Bu ülkede komünist var mı ? Yok ! O halde bu söz dolaylı olarak Atatürkçüleri hedef alıyor . Hesapta solculuk yapıldı ya. Bu yüzden sağ,sol,ülkücü,islamcı değiliz . ATATÜRKÇÜ ve ATATÜRK gibi Türkçüyüz. Erdoğan ve Bahçeli tarafından planlanmış olan sol- sağ tuzağına düşmeyelim . Atatürk hiçbir zaman solcu değildi . Türk milleti Atatürkçülüğü dikkatle incelerse sol,sağ falan yok . Beni ademi merkezi devlet var. Merkezinde ise BÜYÜK TÜRK ULUSU var.

Sizlerden ricam ! Atatürkçülere fren yaptıran, mevcut iktidara perde gerisinden ram olmuş yazarların kitaplarını ve köşe yazılarını okuyarak, AKP havuzundan beslenen medyayı izleyerek devam edin. Aman ha bizim gibi sahada  mücadele eden ,her türlü yokluğu ve sıkıntıyı yaşayan , sizleri kurtarmak adına Türk milleti ve Atatürk diyen gerçek Atatürkçüleri okumayın . Lütfen okumayın …

Sevgiyle kalın .

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

10 Kasım ve Atatürk

Medya Siyaset Medya Siyaset – Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı …