24 Haziran Şifreleri

24 Haziran Şifreleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan ,iyi bir adam kullanma ustası olup şu ana kadar tezgahından geçmeyen pek fazla isim kalmamış gibi .

Mesela , İyi parti genel başkanı Akşener ! AKP kurucuları arasındaydı .

CHP eski genel başkanı Deniz Baykal…

HDP eski genel başkanı Selahattin Demirtaş..

Terörist PKK lideri Apo !

DP eski genel başkanları Tansu Çiller , Mehmet Ağar, Süleyman Soylu ..

Vatan partisi genel başkanı Doğu Perinçek ..

ANAP eski genel başkanları Mesut Yılmaz ve Erkan Mumcu …

Saadet eski genel başkanı Numan Kurtulmuş …

Cemaat liderleri ve daha onlarca siyasetçi , devamında yüzlerce rutbeli asker ..

Hepsi AKP ve Erdoğan iktidarını devam ettiren süreçlerin mimarları oldular.

Son olarak bu kervana Devlet Bahçeli dahil oldu . MHP ideolijisini hiçe sayarak , Erdoğan iktidarına gizliden verdiği desteği açık etti.

Şimdi bana yukarda isimlerini saydığım siyasetçilerin hangisinin TÜRK olduğunu birisi anlatsın .

Ben açıklamayacağım .

Azınlıklar tarafından yüzde seksen altısı TÜRK olan bir ülkenin yönetilmesinin sizler için ne kadar huzurlu birşey olduğunu görmeniz açısından bunları açıkladım .

Bu yüzden PARTİSİZ ATATÜRKÇÜLÜK İDEOLOJİSİ en sert haliyle Türk milleti tarafından benimsenmeli ve ivedilikle uygulamaya sokulmalıdır.

Türk , hiçbir zaman esareti ve köleliği kabul etmemiştir. Nasıl oluyorsa ATATÜRK sonrası kurduğu TÜRK CUMHURİYETİ azınlık olan isimler tarafından yönetiliyor. Tabi buna oy veren Türk vatandaşları günü geldiğinde hesabını acı bir şekilde ödeyecekler.

24 Haziran erken seçim tarihi bir anda sanki planlanmamış izlenimi verilse de planlı olarak açıklandı. Çok önceden belirlenmişti .

Rusya , Afrin topraklarını Suriye ordusuna teslim ederek çıkmamızı istiyor. Bunu iki gün önce ilettiler.

Bunun yanında ekonomik kriz almış başını gidiyor .

Fakat ! Ak sözcüler hiç böyle demiyor . Baktığımız zaman sürecin oyuncuları değişim olmaksızın 24 Haziran sonrası görevlerine devam edecekler.

NATO orduları , yakında Suriye topraklarına yerleşmeye başlar.

Suudi ve Mısır orduları , Suriye için hazırlık yapıyor . Oradan hep beraber Türk topraklarına , yani Anadolu işgaline başlayacak oldukları planları çoktan hazırlamış durumdalar.

Kuran – 6236 ayet olup ihtilaf 6666 ayet hususundadır. Burada ihtilaf numaralandırma açısındandır.

6 Haziran 1666 – Sabetay Sevi `nin doğum günü. 6.6.66 – Altıları topladığınız zaman 24 eder. Bazıları bunu örnek gösteriyor. Bir başka emare Zeytin Dalı adı verilen operasyonun ismi dikkat çekiciydi .

Her neyse , bu örnekler çoğaltılabilir.

Dün , bakanlıklar tarafından merkezi teşkilatlara gönderilen uyarı yazılarında “ İŞİD SALDIRISI OLABİLİR” deniliyor. Ben diyorum ki ! İllerde , bakanlıklara ait arşivler yakılmaya çalışılıyor olabilir. Bunu söylerken bir anda İŞİD adının zikredilmesinden dolayı irrite oldum .

Başkasını sormayın . Mesela, İŞİD eliyle birçok vatansever isme suikastler düzenlenebilir. Bunun adına bir devletin işgalinden önce halka önderlik yapabilecek olan kişilerin kelle avcıları eliyle öldürülmesi deniliyor. İngilizce karşılığ BINGO LIST ya da BINGO BOOK ..

24 Haziran şifrelerinin bir kısmını yazdım . Türkiye Cumhuriyeti Devleti yıkılmıştır. Tüm kurum ve kuruluşlarıyla artık Atatürk tarafından kurulan TÜRK DEVLETİ yok hükmündedir.

Bizler yeniden kurmak , toparlanmak için çabalamak , koşturmak ,mücadele etmek zorundayız . Mavi Tuğ bunun için kalktı . Çok zor ve bir o kadar çetin bir mücadele için TÜRK evlatları hazır olmak zorundadır .

Bu yazdıklarımı iyi düşünün . 1938 sonrası uyur gezen herkes bu torbanın içerisinde artık….

Bu hafta 20 – 21- 22 Nisan tarihlerinde İzmir 23. Kitap fuarında kitaplarımı imzalamaya devam edeceğim .  2. Salon 315 Numara Doğu kitabevi – Ulak yayıncılık standında olacağım .

Yine 20 Nisan 2018 tarihinde saat 17.00 `da İzmir kitap fuarı içerisinde yer alan konferans salonunda “ ATATÜRK VE CUMHURİYETE KUŞATMA” yı anlatacağım .

Bekleriz efendim . Sevgiyle kalın .

Atabey H.Hakkı Kahveci

Hakkında Hüseyin Hakkı Kahveci

Hüseyin Hakkı Kahveci Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

OKUDUNUZ MU?

10 Kasım ve Atatürk

Medya Siyaset Medya Siyaset – Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı …